Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha CPX 700DSR - elektroakustická kytara

Yamaha CPX 700DSR - elektroakustická kytara


Vaše cena s DPH:
24 140 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1601

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Yamaha CPX - elektroakustická kytara

Yamaha představuje vysoce kvalitní akustické kytary, jejichž těla jsou vyrobena z vybraných kousků smrkového dřeva a zadní desky ze zářivého javoru. Kytary CPX jsou navrženy tak, aby zajistily skvělou hratelnost na pódiích a díky velkým a hlubokým tělům kytar zaručili dynamický zvuk, schopnost odolávat zpětné vazbě. Tvar výkroje poskytuje dobrý přístup do horní části krku. CPX900 a CPX700 obsahují systém snímání Yamaha A.R.T. (Acoustic Resonance Transducer), který užívá dva další dílčí snímače pro ovládání vyšších harmonických tónů a rezonance.


Vrchní deska: masiv smrk
Tělo: nato
Krk: nato
Hmatník: palisandr
Kobylka: palisandr
Hardware: Die-cast, chrom
Snímače: nové kontaktní (1 cestný), System56 s vestavěnou ladičkou, 3 pásmový EQ, postříbřený povrch
Vykládání na hlavě, krku, těle
 
Povrchová úprava: vysoký lesk
Barevné provedení: Dusk Sun Red (DSR - červeno-černá)
Dostupné barvy: Natural (NT), Black (BL - černá), Oriental Blue Burst (OBB - modrá), Sand Sunburst (BS - hnědá), 
 
Systémy A.R.T. předzesilovače (Systém 56):
1-cestná konfigurace. Tato konfigurace má jeden hlavní snímací systém skládající se ze dvou snímačů umístěných pod kobylkou. 3-pásmový ekvalizér poskytuje možnost kontrolovat střední pásmo pro mnohostrannou tvorbu zvuku podle vašich představ. Systém je opět vybaven vestavěnou ladičkou pro optimální použitelnost.
 
Vyztužení:

Nevroubkovaná, výztuha typu X je umístěna blíže k zvukovému otvoru pro posílení dolní oblasti výkonu. CPX tak poskytuje celkově bohatý zvuk s dobrou odezvou a silnými nízkými tóny.

 

O firmě Yamaha:

 

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtrvtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků