Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Marshall AS 50D - akustické kombo

Marshall AS 50D - akustické kombo


Vaše cena s DPH:
9 390 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
2629

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Akustické kombo Marshall * výkon 50W * reproduktory 2x8" * dva kanály * mikrofonní vstup * chorus/reverb * phantomové napájení * anti-feedback

 


Akustické kombo AS 50D je důkazem toho, že Marshall vyrábí skvělá komba pro elektrické kytary, ale zároveň také špičkové zesilovače pro akustické nástroje.  Jeho výkon 50W je ideální pro menší pódia, restaurace, zkušebny  či domácí cvičení.

Zvuk je šířen dvěma 8 palcovými reproduktory s tweetrem, který zajišťuje kvalitní reprodukci vysokých frekvencí. Marshall při výrobě tohoto komba myslel i na zpívající kytaristy, kteří jistě ocení vstup na mikrofonní kabel a to hned ve třech variantách (6,3mm Jack, XLR, stereo RCA). Tento kanál může být využit pro zapojení jakýchkoliv audio nosičů.


Kytarový kanál obsahuje ovladače hlasitosti, výšek a basů. Lze tak jednoduše nastavit parametry zvuku, který je požadován a to nezávisle na mikrofonním inputu. To je obrovskou výhodou při použití mikrofonu a kytary zároveň. Oba kanály jsou vybaveny na sobě nezávislým chorusem a reverbem, přičemž chorus lze ovládat pomocí dvou potenciometrů Speed/Depth a reverb pomocí potenciometru Balance, tan určuje poměr efektu mezi prvním a druhým kanálem. Kombo je dále vybaveno funkcí anti-feedback, kterou lze ovládat nezávislím kolíkem, jednoduše tak můžete snížit zpětnou vazbu mezi kytarou a kombem.

 

Posledním ovládacím prvkem Master lze nastavit celkovou hlasitost zařízení. Na zádní straně naleznete výstup Line-out a Direct Line out, který umožňuje přenos čistého signálu z kytary do dalších aparátů. Kombo je vcelku skladné a při rozměrech 542 x 416 x 261mm a váze 16 kg jej můžete snadno převážet osobním automobilem.

Marshall AS 50D je skvělou volbou pro hudebníky, kteří vystupují sólově a potřebují ozvučit zpěv a kytaru  nebo více akustických nástrojů bez použití dalších reprobeden. Dobře se hodí i pro kapely vystupující na menších pódiích, ale perfektní je pro cvičení doma i ve zkušebně. Zkrátka je ideální pro všechny kytaristy, kteří požadují od svého komba opravdu kvalitní zvuk.

Specifikace: Marshall AS 50D
 

 výkon  50W
 kanály  2
 vstup kanál 1  Jack 6,3
 vstup kanál 2  Jack 6,3 / XLR / stereo RCA
 reproduktory  2x8" + Tweeter
 ovladače  2x Volume, 2x Bass, 2x Treble, Master Volume, Balance, Revers, Speed, Depth
 výstupy  Line Out / Direct Line Out
 efekty  Reverb / Chorus
 efektová smyčka  ano
 footswitch vstup  ano (foot switch není součástí balení a lze ho dokoupit)
 rozměry  542 x 416 x 261mm
 váha  16kgO značce Marshall:

Marshall Amplification asi není třeba představovat. Komba Marshall jsou proslulá po celém světě a není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba však byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během skoro padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme například Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou perfektního zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

28.-29.9. zavřenoe-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
8 zákazníků