Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha CPX 700 NT2 - elektroakustická kytara

Yamaha CPX 700 NT2 - elektroakustická kytara


Vaše cena s DPH:
24 140 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
129

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Yamaha CPX - elektroakustická kytara


Modelová řada APX představuje špičkové kytary s originálním tvarem těla a mistrnným dílenským zpracováním. Materiál, zejména pak materiál k výrobě přední, ozvučné desky je pečlivě vybírán, čímž je zabezpečena najvyšší zvuková a estetická úřoveň. Tělo kytar je specifické svým tvarem a velikostí. Jedná se o kytary typu Jumbo ovšem s menším tělem, než je v této třídě nástrojů obvyklé, s výkrojem pro pohodlné hraní ve vysokých polohách. Díky těmto rozměrům je hra na kytary řady CPX velice komfortní. Snímání zvuku je zabezpečeno jednocestným systémem A.R.T. s třípásmovým ekvalizérem a vestavěnou ladičkou.

 

Vrchní deska:
- masiv smrk

Tělo:
- nato

Krk:
- nato

Hmatník:
- palisandr

Kobylka:
- palisandr

Ladící mechaniky:
- Die-cast, chrom

Snímač:
- jednocestný snímací systém A.R.T., s vestavěnou ladičkou a 3 pásmovým ekvalizérem.

Povrchová úprava: 
- vysoký lesk

Barevné provedení: 
-
černá

Šířka nultého pražce:
- 43,5 mm

Hloubka těla:
-
115 mm

Obsah balení:
- nástroj, imbusový klíč na seřizování krku, 2xAA baterie, pryžová ucpávka rezonančního otvoru

 

Systém A.R.T. - Acoustic Resonance Transducer technology:

Systém A.R.T. je jednocestný s inegrovanými snímacími prvky v kobylce. Pro dosažení čistého akustického zvuku je systém vybaven předzesilovačem, napájeným 2x AA baterií s 3pásmovým ekvalizérem. Pomocí ekvalizéru je možné výsledný zvuk upravovat podle vašich představ. Systém je vybaven vestavěnou ladičkou.

Vyztužení:

Nevroubkovaná, výztuha typu X je umístěna blíže k zvukovému otvoru pro posílení dolní oblasti výkonu. CPX tak poskytuje celkově bohatý zvuk s dobrou odezvou a silnými basovými tóny.

 

O firmě Yamaha:

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtvrtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků