Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha APX 700 BL - elektroakustická kytara

Yamaha APX 700 BL - elektroakustická kytara


Vaše cena s DPH:
22 060 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1730

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

tvar cutaway * menzura 650 mm * oválný rezonanční otvor * System 56 * integrovaná ladička Die-cast Gold

Yamaha APX 700 BL - elektroakustická kytara


Elektroakustická kytara Yamaha APX 700 BL tvaru cutaway Vám při hraní poskytne maximální komfort a  bohatý zvuk. Kytara APX 700 Vám nabídne čisté a jasné středy, vyvážené výšky a vyrovnané basy. Unikátně tvarovaná vrchní deska umožní maximální rezonanci a zajistí Vám tak přirozený a plný tón. Rezonanční otvor má oválný tvar, díky tomu zní středy ještě bohatěji a basy jsou otevřenější. Piezo snímače jsou konstruovány tak, aby maximálně odfiltrovany přebytečné vibrace a zvuk kytary byl nezkreslený a skvěle dynamicky vyvážený. Yamaha APX 700 Vás potěší skvělým designem, výjimečnými herními vlastnostmi a špičkovým hardwarem. Tato kytara nejen skvěle hraje, ale i dobře vypadá. 


Technická specifikace:

Tvar těla:
- cutaway

Materiál:
- vrchní deska: masiv smrk
- luby, spodní deska: nato
- krk: nato
- hmatník: palisandr
- kobylka: palisandr


Hardware:
- System 56 A.R.T. - aktivní, jednocestný
- vestavěná ladička: Die-cast Gold (TM-29)
- ekvalizér: 3-pásmový

Rozměry:
- hloubka korpusu: 80 - 90 mm
- menzura: 650 mm
- rezonanční otvor: ovál


Barva:
- BL: Black (černá)

Dostupné barvy:
- DSR (Dusk Sun Red), BL (Black), CBA (Cobalt Aqua), NT (Natural), SDB (Sand Burst)


O Yamaha APX 700:

V roce 1987, kdy byla řada APX uvedena na trh, bylo cílem Yamahy vytvořit elektroakustickou kytaru, která by se na pódiu cítila jako doma. Kombinace výjimečných herních vlastností, špičkových snímačů i elektronek, designu zaměřeného na hráče a osvědčených technologií výroby učinila z této kytary mezník a měřítko kvality, kterým je dodnes.


Kytary APX na pódiu doslova září, vynikají svým vzhledem stejně dobře jako zvukem. Hloubka korpusu 80 - 90 mm v sobě spojuje maxinální komfort, pohodlnou hru a zvuk, který se skvěle hodí na pódium, včetně čistých a jasných středů, vyvážených výšek a vyrovnaných basů. Přední deska kytary díky svému unikátnímu tvaru dokonale rezonuje a poskytne Vám plný a přirozený tón.

Pomocí oválného tvaru rezonančního otvoru Vám kytary APX nabídnou bohatší tón středů a výraznější a otevřenější basy.

Yamaha své elektroakustické kytary zpravidla vybavovala piezo snímači pro věrnou nápodobu čistého zvuku akustických kytar. Tyto snímače však měly tendenci na některé prvky přehnaně reagovat, což způsobovalo zkreslení. tento jev bylo třeba pro dokonalé herní vlastnosti dostat pod kontrolu. U nových snímačů byla navržena vícevrstevná struktura z celkem 6 vrstev z různých materiálů. Díky tomu jsou nadměrné vibrace vrchní desky ztlumeny a je tak dosaženo ideální citlivosti a výborné dynamické vyváženosti. Snímač je navíc umístěn přímo pod vrchní deskou, funguje tudíž i jako transduktor připevněný k tělu.


O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtvrtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků