Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Roland RP 107 - digitální piano

Roland RP 107 - digitální piano

běžná cena:
22 990 Kč

Vaše cena s DPH:
21 790 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
14696

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * PHA-4 kladívková klaviatura * zvuky SuperNATURAL * bluetooth * android a iOS aplikace Roland Piano App * escapement


Pokud hledáte nástroj s výjimečnou autenticitou zvuku, skvělou hratelností a vynikajícím poměrem cena/výkon, Roland RP 107 je nejlepší volbou. Klaviatura PHA-4 s escapementem a povrchem ze syntetické slonoviny zaručuje hráčský zážitek srovnatelný s akustickým nástrojem, který ještě podtrhne zvukové vzorkování SuperNATURAL Piano. Nástroj má k dipozici Bluetooth 4.2, díky čemuž je možné bezdrátově připojit chytré zařízení, a rozšířit tak možnosti piana například o výukový režim. 


specifikace
typ
digitální skříňové piano

klaviatura
88 kláves
PHA-4
escapement
syntetická slonovina
5 úrovní citlivosti

pedály
damper, soft, sostenuto
podpora half-pedal

vzorkování
SuperNATURAL Piano

počet zvuků
15

polyfonie
256

počet skladeb
377

další funkce
ladění (415,3 - 466,2 Hz)
metronom
dual
TwinPiano
tranpozice
efekty (brilliance, ambience)
přehrávání z USB
nahrávání (MIDI, 70 000 not)
Bluetooth 4.2

konektory
DC in
USB typ A
USB typ B
6,3 mm Jack (sluchátka)
3,5 mm Jack (sluchátka)

reproduktory
2 x 12 cm
2 x 8 W

rozměry
137,8 x 41 x 98,2 cm (s notovým stojánkem)

hmotnost
37 kg

obsah balení
adaptér, návod 

O značce Roland

Roland Corporation je jedním z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických, ale i jiných nástrojů. Tato korporace vlastní několik dalších značek, např.Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk, jejichž význam na trhu je stejně zásadní.
 

Firma byla založena Ikutaro Kakehashiem 18. dubna 1972  v japonském městě Osaka. Tam sídlil Roland až do roku 2005, kdy se přestěhoval do města Hamamatsu. Co se týče původu jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je však daleko méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo začínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.
 

Pár let po vzniku firmy začal Roland prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu a hned si získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel na trh dnes legendární model kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120 a krátce na to již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky. O úspěšnosti firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů, naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a dokonce skupovala konkurenční podniky. Dnes Roland zaměstnává téměř 2500 lidí v továrnách po celém světě - v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.
  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků