Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Roland RP 102 - digitální piano

Roland RP 102 - digitální piano


Vaše cena s DPH:
21 490 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
10681

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * PHA-4 kladívková klaviatura * zvuky SuperNATURAL * bluetooth * android a iOS aplikace Piano Partner 2 * escapement

 

Digitální piano Roland RP 102 je kompaktní, elegantní nástroj, který obsahuje spoustu funkcí. Kvalitní zpracování klaviatury s funkcí escapement a zvuku, to vše za velmi příznivou cenu. Zvuky prémiové kvality Roland s titulem SuperNATURAL již svým názvem ohlašují vysoce realistické provedení samplů akustických křídel s efekty resonance strun, pedálu a key-off. 


Klaviatura Progressive Hammer Action 4 (PHA-4) a imitace slonoviny na povrchu kláves vám zajistí pohodlný a realistický pocit při hře. Neméně důležitou součástí tohoto piana je možnost Bluetooth připojení pro smart zařízení s iOS, či Android. Skrze váš tablet, či mobilní telefon si tak jednoduše můžete zpřístupnit rozšířené funkce přes aplikaci Roland Piano Partner 2.Roland RP 102 - technické specifikace:

Klaviatura:
88 kláves
- progressive Hammer Action 4 kladívková mechanika
- escapement
- povrch - imitace slonoviny
- sensitivita úhozu - 5 typů
- klávírní módy (Whole, Dual, Twin Piano)

Barva:
Černá

Polyfonie: 
- 128 hlasů

Pedály:
3 damper (half-pedal), soft, sostenutoFunkce:
-
metronom: 10 - 500 bpm
- transpozice: -6 / +5 půltónů
- jemné ladění: 415.3 - 466.2 Hz

Efekty:
Ambience 10
- Brilliance 21
- Damper resonance - simualce akustické resonance pedálu
- String resonance - simulace akustické resonance strun
- Key-off resonance - simulace zvuku při puštění klávesy

Zvuky:
4 klavírní - SuperNATURAL Piano sound
- 11 ostatních

Skladby:
poslech: 9 skladeb
- známé klavírní skladby: 40
- snadné klavírní skladby: 8
- Czerny: 100
- Hanon: 20
- Stupnice: 36

Konektivita:
DC IN
- USB Port - Typ B
- USB update - Typ A
- Sluchátka X 2 - 3,5 stereo Jack; 6,35 stereo Jack
- bluetoothReproduktory:
12 cm x 2
- 6 W x 2
- 99 db úroveň hlasitosti (SPL)
 

Aplikace:
- iOS kompatibilita
- android kompatibilita
- aplikace Piano Partner 2

Rozměry Š x V x H mm:
1379 x 817 (977 s notovým pultem) x 413
- hmotnost 37,8 kg

Obsah balení:
- Roland RP 102
- Adaptér
- Český manuál

 

 

O Roland RP 102

Toto digitální piano obsahuje většinu výhod moderních kvalitních digitálních pian - mluvíme tu zejména o kvalitních zvucích - v tomto případě se jedná o kvalitní technologii SuperNATURAL, která vám nabídne velmi realistické zvuky akustických koncertních pian. 4 klavírní zvuky jsou vybaveny moderními technologiemi Damper Resonance a String Resonance, které dokáží simulovat akusticky bohatý zvuk reálného klavíru, opravdových strun a jejich zvukovou interakcí při vibracích. Taktéž je tu k dispozici technologie Key-off resonance, která simuluje zvuk, kdy hráč pustí klávesu. Sama klaviatura PHA-4 Standard s kladívkovou mechanikou velmi hezky simuluje pocit z opravdové hry na akustické piano. Bílé klávesy s imitací slonoviny zajistí příjemný dotek prstů, díky kterému prsty tak snadno nepodkluzují.


Další velkou předností je snadný přístup k rozšířeným funkcím nástroje pomocí chytrého zařízení s operačními systémy Android, nebo iOS. S aplikací Piano Partner 2 můžete využít hned několika výhod: Na displeji svého tabletu, či telefonu můžete sledovat notaci všech interních skladeb piana, jejichž stránky se při přehrání samy otáčejí.

Můžete ztlumit levou, či pravou ruku každé skladby, pro procvičování zvlášť. Můžete také využít podpůrných rytmických modelů, cvičení a her, které zrychlí vaše učení. Mezi klavírní skladby patří kromě tradičních skladeb a klavírních skladeb velkých mistrů (Mozart, Beethoven...), máte k dispozici přes stovku klavírních etud, jejichž autory jsou C. Czerny a C-L Hanon.

  
 

Samozřejmostí jsou pak klasické výhody každého digitálního piana - dva sluchátkové konektory 3,5 a 6,35 mm vám umožní připojit sluchátka prakticky jakéhokoliv typu bez potřeby redukce. Můžete tak hrát a cvičit kdykoliv bez toho, aniž byste rušili rodinu, či sousedy. Výhodou je též skladnost a relativně nízká váha - piano je tak vhodné např. i do menšího bytu v panelovém domě. Další samozřejmostí jsou pak naprosto minimální nároky na údržbu piana. Tyto všechny vyspělé funkce a vlastnosti vám Roland RP 102 přináší za velmi příznivou cenu.
 

 

O značce Roland

Roland Corporation je jedním z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických, ale i jiných nástrojů. Tato korporace vlastní několik dalších značek, např.Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk, jejichž význam na trhu je stejně zásadní.
 

Firma byla založena Ikutaro Kakehashiem 18. dubna 1972  v japonském městě Osaka. Tam sídlil Roland až do roku 2005, kdy se přestěhoval do města Hamamatsu. Co se týče původu jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je však daleko méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo začínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.
 

Pár let po vzniku firmy začal Roland prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu a hned si získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel na trh dnes legendární model kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120 a krátce na to již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky. O úspěšnosti firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů, naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a dokonce skupovala konkurenční podniky. Dnes Roland zaměstnává téměř 2500 lidí v továrnách po celém světě - v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků