Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu

Zvuk

Zvuk digitálního piana je určujícím parametrem, kterému byste mělí věnovat hlavní pozornost. Poradíme Vám, jak se zvuk u těchto nástrojů tvoří a čeho si při výběru všímat:

 

Samply a zvukové jádro

Prvním určujícím prvkem je kvalita samplů (zvukových vzorků), které jsou v nástroji nahrány. Všechny firmy se snaží vyvíjet lepší a lepší zvukové vzorky a nahrávat je do svých digitálních pian. Rozhodující je, kolik vrstev vzorků je v nástroji nahráno, jak kvalitní jsou, jakou mají délku atd. V tomto ohledu je dobré vědět, jaký druh zvukového jádra nástroj obsahuje.

 

Snímače na klaviatuře

Čim více má klaviatura snímačů, tím více může být rozlišení tónů v nástroji podle citlivosti úhozu. Ve výsledku to znamená, že zvuk nástroje je přirozenější s ohledem na změnu dynamiky Vaší hry.

 

Ozvučení

Asi nejdůležitějším prvkem ovlivňujícím zvuk digitálního piana je jeho ozvučení. Většina nástrojů v nižší cenové kategorii má dvě reprobedny. U těchto nástrojů hleďte hlavně na výkon (větší výkon = lepší zvuk). Vyšší modely pak většinou obsahují celou sadu důmyslně rozmístěných reprosoustav, které mají svým směřováním a rozmístěním co nejvěrněji simulovat zvuk akustických nástrojů.

 

 

 

 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
6 zákazníků