Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Jak vybrat digitální piano?
Výhody
Značka
Zvuk
Klaviatura
Cena
Modelové situace

Než začnete vybírat konkrétní digitální piano, odpovězte si na těchto pět základních otázek. Nabídka digitálních pian je obrovská a pro lepší orientaci mezi nástroji Vám odpovědi na tyto otázky výběr velice ulehčí. Budete si poté moci vybrat nástroj přesně podle Vašich potřeb.

 

Kdo bude na nástroj hrát?

Je důležité, jestli se nástroj kupuje například pro dítě, které začíná chodit na klavír, jako piano pro kapelového pianistu, jako nástroj pro celou rodinu,atd.

K jakému typu hraní bude nástroj sloužit?

Má nástroj sloužit například jako náhražka klasického pianina, má to být produkční stanice, bude s nim hrát v rockové kapele, bude hrát zábavy. I podle této preference se dá najít optimální nástroj.

Co má mít nástroj za funkce?

Potřebujete pouze náhražku klavíru, nebo jsou pro Vás důležité i další zvuky (např. varhany), budete potřebovat do nástroje nahrávat, má mít nástroj doprovody, atd.

Bude se nástroj často přenášet?

Odpověď na tuto otázku Vám pomůže se rozhodnou mezi přenosnými piany a digitálními skříňovými piany.

 

Jaká má být cena nástroje?
Stanovení cenového limitu Vám usnadní orientaci v množství nástrojů. Podíváte se na rozdíli nástrojů těsně do limitu a nad limit a uvidíte, kolik jste do nástroje ochotní investovat dle jeho kvalit.

 


Nejdůležitejší prvky, které sledujte na jednotlivých nástrojích jsou zejména zvuk a kvalita klaviatury. Zvuk digitálních pian určuje tzv. zvukové jádro, kde jsou zvuky uloženy, a kvalita a výkon ozvučení. Pro dokonalý pocit ze hry je velmi důležité, jak je vyrobena klaviatura. Jaký má povrch, jak je nasimulováno vyvážení kláves, jakou má klaviatura citlivost.

 

Je mnoho dalších parametrů, které mohou rozhodovat o volbě nástroje, ale rozhodně jim nepřikládejte takovou váhu jako výše zmiňovaným dvěma vlastnostem. Může se například jednat o počet zvuků v nástroji, design, integrované doprovody, efekty, možnost nahrávání, konektivitu...

 

Nejefektivnější cestou je nechat si poradit od odborníka, který Vám vše vysvětlí a pomůže Vás nasměrovat ke vhodnému nástroji. Pokud máte o takovou konzultaci zájem, neváhejte se na nás obrátit emailem (obchod@prokapelu.cz) nebo telefonicky (tel.: 220 561 072)

 

 

 


 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+