Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha YTR 4435 - C/Bb trumpeta

Yamaha YTR 4435 - C/Bb trumpeta

běžná cena:
29 201 Kč

Vaše cena s DPH:
25 380 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
2594

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

trubka in C / in Bb * mosaz * poloprofesionální model * luxusní pouzdro * zlatolak

Yamaha YTR 4435 je modelem střední třídy, který může sloužit jednak jako lepší studentský nástroj a jednak již jako plnohodnotná trumpeta pro profesionálně působícího hráče. Své uplatnění najde pro cvičení, koncertování, nahrávání, v klasickém orchestru, swingovém bigbandu, dechovce či jazzové nebo rockové kapele. Pro svou možnost měnit ladění z nativního C do Bb je tento nástroj vysoce univerzální. Zpracování je tradičně na velmi vysoké úrovni, jak bývá u Yamahy standardem. V balení najdete kromě nástroje a příslušenství i luxusní převozní kufřík.

 

Specifikace: Yamaha YTR 4435

 

ladění

in C

možnost změnit ladění pomocí přibalených nástavců na Bb

 

hmotnostní kategorie

střední

 

barevné provedení

zlatolak

 

příslušenství

nástroj

sada nástavců pro změnu ladění

nátrubek TR 11 B4

kufřík

 

 

O značce Yamaha

 

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
NOVĚ OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

*kromě státních svátků

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
2 zákazníků