Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha YRN 21

Yamaha YRN 21

běžná cena:
384 Kč

Vaše cena s DPH:
297 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
5631

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

sopraninová zobcová flétna * německý prstoklad * f ladění * syntetická pryskyřice * včetně bavlněného povlaku * vhodná pro všechny hráče

Yamaha YRN 21

Zvládnutí hry na zobcovou flétnu znamená pro mnohé muzikanty první krok jejich hudebního vývoje. Tradičně v našich zemích vyučují lidové školy umění hru na tento technicky nejjednodušší dechový nástroj žáky od nejútlejšího věku. Je velice důležité vybrat tak, aby začínajícího hudebníka třeba zbytečně neodradil špatnými herními a často i zvukovými vlastnostmi nějaký nekvalitní nástroj. Yamaha YRN 21 patří do kolekce špičkového výrobce a zároveň nepředstavuje  zátěž pro váš rozpočet.

 

Technické specifikace

Prstoklad:
německý

Materiál:
syntetická pryskyřice

Ladění:
F

Obsah balení:
zobcová flétna YRN 21
tabulka prstokladů
bavlněný povlak

 


Popis Yamaha QT 1 B


Jednoduchá sopraninová zobcová flétna Yamaha YRN 21 se skládá z dvojdílného těla z hnědé syntetické pryskyřice. Německý prstoklad se od anglického, tedy tzv. barokního, liší způsobem hry noty F, a to tak, že se zde nehraje dvěma prsty, ale pouze jedním. Volba prstokladu většinou připadá na učiteli.

Kvalitní provedení a materiál dodává nástroji výrazný, plný tón, který ocení i pokročilý hráč s vyššími nároky. Při transportu chrání nástroj praktický bavlněný povlak, který je součástí dodávky.

 

O značce YAMAHA


V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.


www.yamaha.com 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
*mimo státní svátky

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků