Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha YPT 360 - klávesy s dynamikou

Yamaha YPT 360 - klávesy s dynamikou


Vaše cena s DPH:
5 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
10999

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

61 kláves * dynamika úhozu * 574 zvuků * 165 doprovodných stylů * podsvícený displej * polyfonie 48 * sekvencer * reverb * ekvalizér * AUX in * USB to host * stereo repoduktory * adaptér součástí * český návod v balení *

 

 

Yamaha YPT 360 je keyboard se 61 klávesami, které mají při výuce důležitou dynamiku úhozu. V této cenové kategorii jde o nástroj nabitý funkcemi - 574 zvuků, 165 inteligentních doprovodů, bohatá výbava a konektivita. Od minulého modelu má navíc více zvuků a širší polyfonii.

Specifikace - Yamaha YPT 360:

klaviatura

61 kláves s dynamikou úhozu
počet zvuků
574

kompatibilita GM a XGlite

polyfonie
48

doprovody
165
Multifingering
ovládání ACMP, SYNC, START/STOP, INTRO/ENDING

další funkce
Y.E.S výukový systém Yamaha
Metronom (11 - 280 BPM)
Transpose
Tuning
Piano Button - tlačítko rychlého návratu

 

efekty
reverb (12 typů)
chorus (5 typů)
harmonie (26 typů)
ekvalizér (6 typů)
 

nahrávání
5 skladeb
2 stopy
10.000 not kapacita
Playback/Recording

konektivita
DC in
sluchátka stereo 6.3 mm
AUX in
sustain pedál
USB to HOST

ozvučení
2 x 2,5 W
průměr reproduktorů 12 cm

napájení
AC adaptér, v balení
nebo 6 AA baterií

rozměry
945 x 118 x 368 mm

hmotnost
4.6 kg

 

Velké množství zvuků
Plná škála orchestrálních i moderních syntetických zvuků a perkusí Vás čeká mezi 550 zvuky obsaženými ve zvukovém jádře YPT 360. Bude to velice zábavné poznávání rozmanitého světa hudebních nástrojů.

Výukové funkce Y.E.S.
Díky výukovému systém od Yamahy můžete cvičit skladby na své hráčské úrovni. Díky funkci "Key to Success" budete trénovat továrně nahrané skladby pomocí pokročilých výukových funkcí, které se zobrazují na displeji nástroje. Jednotlivé party dané skladby můžete cvičit i krok za krokem, dokonce můžete nacvičovat správných časování not.Linkový vstup a Melody Suppressor

Unikátní funkce vyvinutá Yamahou umí potlačit melodickou linku z jakékoliv skladby nebo písně. Za pomoci linkového vstupu AUX si tak můžete zahrát melodii vaší oblíbené písně společně s nahrávkou, kterou připojíte např. z Vašeho MP3 přehravače do AUX vstupu.

 

O značce Yamaha :

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků