Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
YAMAHA YDP 165 WH - digitální piano

YAMAHA YDP 165 WH - digitální piano


Vaše cena s DPH:
25 875 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
13873

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

bílá barva * 88 kláves * kladíková mechanika GH3 * povrch kláves ze syntetické slonoviny a  ebenu * 10 zvuků * 2 výstupy na sluchátka * polyfonie 192 hlasů * český návod v balení * nové technologie Tone Escapement a VRM Lite


Digitální piano Yamaha YDP 165 WH z řady Arius je skvělým nástrojem pro začátečníky, studenty i pokročilé hráče, kteří hledají nástroj co nejbližší akustickému pianu za dostupnou cenu. Nabízí mimo jiné detailně zpracovaný zvuk slavného koncertního křídla Yamaha CFX a věrnou kladívkovou klaviaturu GH3 s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu. Disponuje také novými technologiemi Tone Escapement a Virtual Resonance Modeling Lite. Tone Escapement rozeznívá skříň piana zevnitř a dodá mu reálný pocit jako u akustického piana. VRM Lite reprodukuje bohatou sympatickou rezonanci skutečného akustického piana tím, že simuluje komplexní souhru frekvencí a sympatických vibrací při hře na akustické piano.
 

Technická specifikace
 

klaviatura

kladívková mechanika GH3
88 kláves
bílé klávesy se syntetickou slonovinou, černé s imitací ebenu
nastavení citlivosti kláves: Hard/Medium/Soft/Fixed
10 zvuků


výukový systém
50 klasických skladeb
303 komplexních cvičících skladeb
 

vstupy a výstupy
2x sluchátkový výstup (6,3 mm Jack)
USB TO HOST
adaptér (součástí balení)
 

výkon a reproduktory
2 x 20 W (2 x 12 cm)
 

další funkce
metronom
nahrávání
DUO
DUAL (vrstvení zvuků)

transpozice -6 až +6
přeladění 414.8 - 440.0 - 466.8 Hz
 

efekty
4x reverb
Intelligent Acoustic Control
Stereophonic Optimizer
 

rozměry
1357 x 849 x 422 mm
42 Kg
 

obsah balení
piano
adaptér PA  300C
český návod
kniha 50 klasických skladeb přednahraných v pianu
 


 

Aplikace Smart Pianist pro iOS zanalyzuje vaší oblíbenou skladbu, kterou máte uloženou v mobilním zařízení a zobrazí vám jednotlivé akordy. Skladbu si tak snadno můžete zahrát přímo s interpretem. Přímo v aplikaci si také můžete nastavit požadovaný zvuk piana, vrstvit zvuky na sebe, transponovat, dolaďovat nebo nastavit citlivost pedálů. 
 

Aby byl zážitek z klavírní hry co nejautentičtější, klaviatura Graded Hammer 3 nabízí těžší dohmat v nižších registrech a lehčí v horních oktávách – stejně jako u akustického klavíru. Model YDP 165 navíc disponuje nově vyvinutým tónem, jenž vychází ze zadní části skříně jako u klasického klavíru. Funkce Virtual Resonance Modellin Lite (VRM Lite) přizpůsobuje zvuk piana nastavené hlasitosti a vytváří zcela autentické vibrace, jako u koncertního křídla, čímž získáte plnohodnotný zážitek při tichém cvičení i při domácím koncertu. O kvalitu zvuku se nemusíte obávat, ani když si nasadíte sluchátka – Stereophonic Optimizer vám zaručí příjemně prostorový zvuk připomínající hru v místnosti s přirozeným dozvukem.

 

O značce Yamaha
Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 

 

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

*kromě státních svátků


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
10 zákazníků