Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
YAMAHA YDP 163WH - digitální piano

YAMAHA YDP 163WH - digitální piano

běžná cena:
29 485 Kč

Vaše cena s DPH:
25 790 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
9905

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

barva bílý mat * 88 kláves * kladívková mechnika GH3 * povrch kláves ze syntetické slonoviny * 3 pedály * 10 zvuků PureCF Sound Engine * polyfonie 192 hlasů * reverb, dual * 50 klavírních skladeb * metronom * nahrávání * 2 výstupy na sluchátka

 

Yamaha YDP 163 ARIUS je aktuálním modelem nejprodávanější řady digitálních pian na světě. Perfektní klaviatura, studiově nasnímané zvuky, bezchybné zpracování elegantního skříňového provedení a rozumná cena činí z nástroje YDP 163 velmi dobrou alternativu akustického pianina. Tento nástroj nevyžaduje žádnou péči v podobě každoročního ladění, výhodou je též možnost potichého hraní do sluchátek či připojení k počítači. Oproti svému předchůdci přináší model YDP 163 výrazně vylepšenou klaviaturu GH3, kterou si vypůjčil z vyšší modelové řady Yamaha Clavinova. GH3 je vyvážená klavírní klaviatura se třemi senzory pohybu na každé klávese, díky třem senzorům je nástroj schopen zachytit a reprodukovat i ty nejjemnější nuance Vaší hry. Co zůstalo z předchozího modelu je příjemně matný porézní povrch kláves ze syntetické slonoviny. Yamaha YDP163 skvěle poslouží jak pro cvičení a přípravu na koncerty, tak i pro domácí hudební produkci. Elegantní nástroj se nyní vyrábí ve 4 barevných provedeních: černý mat (B), hnědo-černý palisandr (R), bílý mat (WH) a bílý jasan (WA).

Specifikace: Yamaha YDP 163
 
barva
bílý mat
 
klaviatura
Graded Hammer 3
Ivory Keytops - povrch kláves ze syntetické slonoviny
 
zvuky
10 zvuků technologie PureCF Sound Engine
192-hlasá polyfonie
 
ozvučení 
2x 20W
oválné reproduktory
 
efekty
Reverb
Damper resonance
Intelligent Acoustic Control
 
pedály
3x
Half Pedal
Damper, Sostenuto, Soft
 
recorder
1 skladba
2 stopy
Standard MIDI File (SMF) Format 0
 
výstupy
2x sluchátkový
USB TO HOST
 
paměť pro záznam
Jedna píseň cca. 100 KB

rozměry
1357 x 849 x 422 mm

hmotnost
42 kg
 
obsah balení:
Yamaha YDP 163
kniha 50-ti skladeb
adaptér Yamaha PA 300
český manuál
 
 
bonus: klavírní utěrka z mikrovláken pro čištění klaviatury
 
 
 
Yamaha YDP 163 ARIUS je kvalitně provedený nástroj, protože společnost Yamaha buduje svoje renomé na kvalitě. Dříve než byla Yamaha YDP 163 dána do výroby probíhal dlouhý vývoj a testování hudebníky, kteří běžně testují nejlepší křídla Yamaha.
Klaviatura Graded Hammer 3 má klávesy pokryté syntetickou slonovinou Ivory Keytops, která pomáhá přilnavosti a zabraňuje sklouznutí prstu i když je třeba vlhký. Kladívka klaviatury mají od basů po vysoké tóny menší váhu, aby klvírista měl podobný pocit jako u opravdového klavíru. 3 senzory na klávese významně zvyšují přesnost přenosu hudebníkovy hry do reprosoustavy.
PureCF Sound Engine je nová technologie záznamu zvuků , která přináší čistotu zvuku akustického křídla.
Tento záznam obsahuje řadu dynamických úrovní od pianissima až po fortissimo, takže si můžete vychutnat jemné doteky pasáží nebo zřetelnost mohutných akordů.
Skříň piana je konstruována tak, aby ve spojení s reproduktory přinášela prostorový dojem zvuku.
Acoustic Optimizer je nová, unikátní technologie Yamahy. Pomocí speciální konstrukce a umístění v rámci nástroje, akustický Optimizer fyzicky upravuje akustický tok, který řídí rezonancí a obohacuje celkový zvuk. Kombinace akustického optimizéru a digitální technologií poskytuje neuvěřitelně expresivní schopnosti.
 
 
Zachyťte svůj výkon
Vestavěný, 2-stopý rekordér je skvělý způsob, jak zachytit hru a přehrávat a slyšet pokrok při cvičení.. Můžete také nahrávat pravou a levou ruku zvlášť pro  cvičení v každém tempu. Můžete cvičit jednu ruku, zatímco part druhé ruky pouštíte ze záznamu.
 
 
Objevte kombinaci zvukových rejstříků
Sloučit dva zvuky spolu, např. klavír a smyčce je inspirativní pro nové zážitky z hraní.
 
 
Piano s vlastním repertoárem
Piano má v paměti 50 klavírních skladeb pro Vaši inspiraci. Těchto 50 skladeb najdete také v tištěné podobě v přiloženém songbooku. Naučte se hrát tyto kousky pro začátek svým vlastním tempem a po nacvičení v podobném tempu jako v nahrávkách.
 

Síla musí být slyšet
2x 20 watů zesilovače umožňuje hlasitou hru pro domácnost či menší sály. Výsledný zvuk je mnohem větší, než byste očekávali od digitálního piana této velikosti.

 
Piano připravené k připojení
Snadno se připojíte k PC a můžete využít širokou škálu výukových, notačních či aranžérských aplikací.Některé aplikace vám pomohou naučit se hrát, zatímco jiné vám pomohou sdílet hudbu. Manažer MusicSoft aplikace umožňuje ukládat skladby, které jste provedli s vestavěným rekordérem, ale také umožňuje  přidávat stažené skladby. 
 
 
O značce Yamaha :
 
Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.
 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
34 zákazníků