Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
YAMAHA YDP 145 R - digitální piano

YAMAHA YDP 145 R - digitální piano


Vaše cena s DPH:
27 730 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
13863

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

jedinečný zvuk * barva palisandr * 88 kláves * kladívková mechnika GHS * 3 pedály * 10 zvuků * polyfonie 192 hlasů * reverb, dual, duo * 50 klasických skladeb a 303 lekčních skladeb * metronom * nahrávání * transpozice * 2 výstupy na sluchátka * USB TO HOST * podpora aplikace Smart Pianist * český návod v balení

 

Digitální piano z řady Arius YDP je skvělým nástrojem pro začátečníky, studenty i aktivnější hráče, kteří se chtějí pocitově přiblížit akustickému pianinu. Je to opět vhodná a cenově dostupná volba také pro školy či různé hudební a divadelní skupiny. Nabízí jedinečný zvuk koncertního křídla Yamaha CFX pro realistický tón klavíru s kladívkovou klaviaturou. Díky nově vyvinuté funkci Tone Escapement skříň zevnitř rezonuje a dodá hráči opravdu reálný pocit s trojrozměrou rezonancí jako u akustického piana. Technologie Yamaha VRM Lite reprodukuje bohatou sympatickou rezonanci skutečného akustického piana tím, že simuluje komplexní souhru frekvencí a sympatických vibrací při hře na akustické piano. 

 


specifikace

 

klaviatura

kladívková mechanika GHS

88 kláves

černé klávesy jsou s matnou úpravou

nastavení reakce kláves: Hard/Medium/Soft/Fixed

10 zvuků


vstupy a výstupy
2x sluchátkový výstup 6,3 mm jack
USB TO HOST

 

efekty
Reverb 4x

Damper resonance
Intelligent Acoustic Control

Stereophonic Optimizer 


další funkce

Stereophonic Optimizer

Duo

Metronom

transpozice -6-0-+6

přeladění  414.8 – 440.0 – 466.8 Hz

USB Audio Interface 44.1kHz, 24 Bitů, Stereo


skladby (MIDI)
Počet předvoleb 10 hlasových ukázkových skladeb, 50 klasických skladeb, 303 lekčních skladeb

nahrávání:
Počet skladeb 1
Počet stop 2

Kapacita dat Přibl. 100 kB / skladba (přibližně 11 000 not)

ozvučení

2x 8W

2x reproduktory s průměrem 12 cm


rozměry a hmotnost

1357 x 815 x 422 mm ( výška se zvednutou hudební opěrkou: 969 mm)
38 kg
obsah balení

Yamaha YDP 145 R
Kniha 50-ti skladeb
Adaptér PA-150 nebo ekvivalent
Český manuál
Cizojazyčný manuál

spotřeba energie 9 W (při použití AC adaptéru PA-150)

automatické vypnutí Ano

 

aplikace Smart Pianist

Aplikace Yamaha Smart Pianist se dá použít k ovládání mnoha vynikajících funkcí YDP-145. Kromě vynikajícího zvuku akustického piana nabízí YDP-145 až 10 hlasů včetně elektrického piana, varhan a vibrafonu. Má také 353 vestavěných písní včetně 50 slavných klasických skladeb, stejně jako stovky různých cvičení z různých metod. Aplikace Smart Pianist je vaším klíčem k ovládání těchto výkonných hudebních a vzdělávacích funkcí. Je však vyžadováno připojení kabelem. Ujistěte se, že jste pro své chytré zařízení zakoupili ten správný kabel.

 


popis výrobce

  

monumentální tón oceňovaného koncertního křídla CFX
V modelu YDP-145 najdete nasamplované legendární koncertní křídlo Yamaha CFX, které nabízí brilantní výšky a mohutně rezonující basy se zvukovou projekcí, která naplní nádherným zvukem každý kout libovolného koncertního sálu. Na model CFX hrál i vítěz prestižní Mezinárodní Chopinovy klavírní soutěže v roce 2010 a od té doby je tento nástroj ceněný jako jedno z nejlepších koncertních křídel moderní doby.

 

autentická hratelnost akustického piana
Vyvážená klavírní mechanika Graded Hammer Standard (GHS) s plným rozsahem 88 kláves napodobuje chování akustického piana s těžšími klávesami ve spodním registru a lehčími v horních oktávách.

 

nástroj navržený pro vaše osobní potěšení
Model YDP-145 R nabízí pohodlné funkce, když nemůžete vždy hrát na piano při vysoké hlasitosti. Inteligentní akustické řízení (IAC) automaticky přizpůsobuje zvuk, aby si hráč mohl vždy vychutnat krásně vyvážený zvuk při libovolné úrovni hlasitosti.

 

 

Funkce Stereophonic Optimizer umožňuje hráčům vychutnat si přirozený prostorový zvuk, který běžně slyšíte, když si sednete za akustické piano, a to i když si u digitálního piana nasadíte sluchátka. Při aktivaci této funkce jsou zvuky vzorkované z akustického piana nahrány tak, jako by vycházely přímo z těla nástroje a nikoli z vašich sluchátek. Díky tomu tato funkce poskytuje pohodlnou hru na sluchátka a přirozený zvukový zážitek.

 

získejte více s aplikací Smart Pianist
Užijte si piano ještě více se specializovanou aplikací Smart Pianist, která rozšiřuje možnosti kompatibilního digitálního piana Yamaha o krásné grafické rozhraní a řadu neuvěřitelných možností a funkcí.

 

intuitivní ovládání

Od volby zvuků nebo nastavování parametrů až po cvičení s metronomem nebo nahrávání vašich vlastních skladeb je díky aplikaci Smart Pianist tvorba hudby rychlejší a umožňuje vám soustředit se na hraní a zábavu.

 

zahrajte si svou oblíbenou píseň

Aplikace Smart Pianist dokáže automaticky vyčíst akordy z audio souborů ve vaší hudební knihovně a na displeji vašeho chytrého zařízení tak zobrazit posloupnost těchto akordů pro konkrétní audio skladby. Díky tomu si můžete zahrát s vašimi oblíbenými písněmi podle akordů, zatímco přehrávanou píseň slyšíte přes interní ozvučení vašeho nástroje. Načtením MIDI skladeb do aplikace budete mít možnost zobrazit si na displeji chytrého zařízení noty a podle nich hrát.

 

o značce Yamaha:

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
4 zákazníků