Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
YAMAHA YDP 142B - černý mat

YAMAHA YDP 142B - černý mat

běžná cena:
21 989 Kč

Vaše cena s DPH:
19 490 Kč

ks


Katalogové číslo:
8267

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

barva černý mat * 88 dynamických kláves * kladívková mechnika GHS * 3 pedály * 10 zvuků PureCF Sound Engine * polyfonie 128 hlasů * reverb, dual * 50 klavírních skladeb * metronom * nahrávání * 2 výstupy na sluchátka*YDP 142 B

Yamaha YDP 142B Arius 
 

3 roky záruka
plná podpora - zeptejte se na tento nástroj
   

 

Digitální piano , které zní jako akustický klavír. Hledáte-li náhradu za pianino, překvapí Vás tento nástroj autentickým zvukem a dobrou klavírní klaviaturou. V poměru cena/výkon - výkon ve zvuku a v klavírním dojmu převažuje nad pořizovacími náklady.Digitální piano Yamaha YDP 142B má navzorkované zvuky z koncertního křídla Yamaha technologií PureCF Sound Engine. Ostatní zvuky jsou samplované ze špičkových nástrojů nejen zn. Yamaha (varhany, cembalo a další).
Klaviatura třídy Graded Hammer Standard (GHS) přináší lehký pocit ze hry a umožňuje snadný přechod na akustické piano např. v hudební škole či koncertním sále.


Piano má barevný dekor v imitaci černého matného dřeva


 

 

Specifikace:

barva
imitace černého matného dřeva

zvuky
10 zvuků technologie PureCF Sound Engine
128-hlasá polyfonie

efekty
Reverb
Damper resonance
Intelligent Acoustic Control

rekorder
2 stopy
Standard MIDI File (SMF) Format 0

paměť pro záznam
Jedna píseň cca. 100 KB Nahrávání skladeb dat z počítače: až 10 skladeb; Celková maximální velikost cca. 900 KB

rozměry
šířka 135,7 cm
výška 81,5 cm
hloubka 42,2 cm

 

ozvučení
2x 6W


váha
38 Kg

obsah balení:
Yamaha YDP 142 B
Kniha 50-ti skladeb

 

Adaptér PA 150
Český manuál
Cizojazyčný manuál
bonus: klavírní utěrka z mikrovláken pro čištění klaviatury
 CF Sound Engine přináší reálný zvuk koncertního křídla Yamaha. Tento záznam obsahuje řadu dynamických úrovních od pianissima až po fortissimo, takže si můžete vychutnat jemné doteky měkké pasáže nebo čistou sílu mohutnosti akordů.


Graded Hammer Standard imituje těžší dotek nižších tónů, a lehčí reakci ve vyšších tónech tak, jak to má dobrý klavír.
V nastavení můžete vybírat ze tří citlivostí klaviatury nebo citlivost vypnout (pro varhany, cembalo apod.) Citlivosti jsou Acoustic Optimizer, který koriguje akustický tok a řídí rezonanci a tím obohacuje celkový zvuk k plnosti.

Hraní se sluchátky
Pro večerní hru můžete využít sluchátkové výstupy a pouštět zvuk sluchátky, aniž by Vás kdo okolo slyšel. Výstupy jsou pro dvoje sluchátka, takže můžete hrát čtyřruční skladby s druhým klavíristou.
Nahrávání
Piano má 2-stopý rekorder, takže můžete nahrávat do dvou stop. Rekorder můžete využít k procvičování každé ruky zvlášť, kdy jednu ruku si pouštíte ze záznamu a druhou živě dohráváte.

USB TO HOST
Yamahu YDP 142 Bpřipojíte bez problémů ke každému PC a nástroj může komunikovat s nejrůznějšími aplikacemi. Využijete takto notační programy pro zápis a přehrávání not, můžete nahrávat do softwarových sekvencerů a využít zvukové banky a aranžery ve vašem PC.
Další barevné dekory:


Yamaha YDP 142 R - dark rosewood


Yamaha YDP 142C - třešeň světláO značce Yamaha :

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
27 zákazníků