Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha PSRE353 SET 5XFSBP

Yamaha PSRE353 SET 5XFSBP


Vaše cena s DPH:
5 869 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
100015


Výhodný set


+ + + + + = 5 869 Kč

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

akční set * sluchátka Sony MDR XD 150 * stojan Truwer X 520 * pedál Proel GF 29 * stolička Truwer RSX 1 * obal Stagg K10


Klávesy Yamaha PSR E353 jsou velmi často používané v hudebních školách, disponují dynamikou úhozu a širokou škálou doprovodných stylů. Nabízí Vám možnost precizně zpracovaného hudebního nástroje při zachování velmi dobré ceny. Skvělá konektivita, vysoce kvalitní reproduktory nebo 573 zvukových rejstříků - to jsou jen další z mnoha věcí, kterými Vám PSR E 353 budou dělat radost.

 

technická specifikace:


vlastnosti
61 kláves s dynamikou úhozu
podsvícený LCD display
Generátor zvuku: AWM Stereo Sampling
Polyfonie: 32
573 zvukových rejstříků
Kompatibilniita s General Midi a XGlite
 

efekty
Reverb
Chorus
Master EQ
Arpeggio
Harmony
Ultra-Wide Stereo
 

funkce
Dual / Layer / Split
Sustain (prodloužení tónu) v podobě tlačítka na ovládacím panelu
Melody Surpresor (pro potlačení vokální frekvence)
výuková funkce Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
metronom
tempo (11 - 280 BPM)
transpozice (-12 /+12)
tuning
PIANO Button

 

doprovodné styly
158 doprovodů
Fingering: Multi
ovládání doprovodů: ACMP ON/OFF, SYNC START, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL
Uživatelské doprovodné styly
hudební databáze: 100
One Touch Setting (OTS)
154 Demo skladeb


 

nahrávání
5 skladeb po dvou stopách (celková kapacita cca 10,000 not)
formát přehrávání: SMF
interní paměť 1.7 MB
 

konektivita
vstup pro napájecí zdroj (DC IN 12V)
sluchátkový výstup
AUX IN
vstup pro sustain pedál
USB to host
 

ozvučení
zesilovač: 2.5W + 2.5W
reproduktory: 12cm x 2
 

napájení
zdroj (Yamaha PA-3C/PA-130) nebo 6 tužkových baterií
spotřeba 8W (s adaptérem PA-130)
 

příslušenství
napájecí zdroj
notový stojánek
 

rozměry
rozměry: 945 x 368 x 122 mm
hmotnost: 4,4 kg

 

o klávesách Yamaha PSR E 353

Hned na první pohled zaujme každého, kdo zvažuje pořízení nových kláves, dynamika úhozu, jinak nezvyklá u keyboardů v této cenové relaci. Nástroj věrně reaguje na sílu, se kterou klapku stlačíte. Oproti klávesám bez dynamiky tak získává tento instrument zcela nový rozměr, který Vás pocitově přiblíží k dojmu ze hry na akustické piáno. Všech 61 kláves je pak zpracováno s maximální péčí.

 

Co se funkcí  týče, PSR E353 je vybavena prakticky vším, co u digitálních kláves můžete očekávat. Funkce Dual, Layer a Split dokáží vytvořit opravdová kouzla s klaviaturou a tak umožnit dvěma hráčům hru na jeden hudební nástroj - či naopak, jednomu hráči simulovat zvuky více nástrojů. Mezi efekty pak můžeme najít jak obvyklé Reverb, Chorus nebo Arpeggio, tak méně rozšířené Master EQ a HarmonyVelmi zajímavou funkcí je pak Melody Suppressor. Tato vychytávka totiž ulehčuje Vaší hru s jakoukoliv Vámi oblíbenou písničkou. Slouží totiž k potlačení hlavní melodie, kterou snadno přehrajete například pomocí připojení MP3 přehrávče audio vstupem - Vaše hra se tak dostane do popředí.Kromě Melody Suppressoru ulehčí začínajícím hudebníkům jejich první kroky Y.E.S - Yamaha Education Suite. Důkladně navržený výukový program, soustředící se nejdřívě na každou ruku zvlášť a následně na obě současně, je ideálním pomocníkem každého méně zkušeného klávesisty, který chce svou hru pozvednout na vyšší úroveň rychle a zábavně. 

Novou funkcí u Yamaha PSR E353 je Arpeggio. Po stisku jednoho tlačítka "Arpeggio" pro přehrání široké škály arpeggií. Je velmi pestřejší než jen obyčejné opakování frází – funkce arpeggio vám umožní snadno hrát a doprovázet elegantní balady nebo klasické fráze. A co více – se 150 různými připravenými presety nabízí PSR-E353 úžasně bohatou škálu možností, jak si užít hudbu.
 


Pochopitelně nechybí ani doplňky jako metronom, transpozice nebo možnost ladění. Zajímavostí jsou ale možnosti konektivity, kterých má Yamaha PSR E353 opravdu požehnaně. Samozřejmostí jsou vstupy pro sluchátka a AUX IN.Postrádat nebudete ani šanci připojit sustain pedál a schopnost USB TO HOST.Velký potenciál nabízí synchronizace s produkty Apple, kdy se Vám při využití některé z Apple aplikací otevírají dveře k nepřebernému množství zvukových rejstříků a alternativních funkcí. 
 

Yamaha PSRE353 patří zkrátka mezi ten typ nástrojů, které jakmile jednou vezmete do ruky, už je nikdy nebudete chtít pustit. Se svými kompaktními rozměry a ohromnou vybaveností je žhavým kandidátem při volbě nových kláves - od začátečníků po zkušené hráče, od studia po byt.

 

o značce Yamaha

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. 

Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 
Truwer X 520 - nastavitelný klávesový stojan

Klávesový stojan je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Povrchová úprava je v černé elegantní barvě. Stojan lze snadno složit a jednoduše převážet. Díky snadnému systému aretace je výškově nastavitelný bez použití nářadí a zároveň je celá konstrukce stabilní.

Truwer X 520 technická specifikace:

Materiál:
Ocel

Barva:
Černá

Výška:
Sestavený 68 - 92 (cm)

Šířka:
35 cm

Maximalní zatížení:
50 kg
 

 

O značce Truwer :


Značka Truwer zahrnuje široký sortiment hudebních nástrojů a příslušenství. Jedná se o prověřené produkty  skvělé kvality za příznivou cenu. Příslušenství k hudebním nástrojům zn. Truwer se vyznačuje potřebnou flexibilitou a pohledným designem. Jedná se o produkty v široké škále barev, rozměrů a tvarů. Produkty Truwer jsou odzkoušeny muzikantskou praxí a provozem hudebních škol.

Sony MDR XD 150 - hifi sluchátka
 
Skvělá hifi sluchátka pro poslech hudby, filmů, připojení ke klávesům nebo do studia. Tato univerzální sluchátka jsou velmi příjemná na nošení a přizpůsobí se jakémukoliv tvaru uší. Navíc mají Sony MDRXD150 skvělý zvuk a velmi kvalitní provedení.


Specifikace: 
 
typ dynamické
přenos kabelový
délka kabelu 2m
provedení obroučka přes hlavu
rozsah 12-22000 Hz
citlvost 100dB
konektor jack 3,5


O značce Sony:

Sony je jedna z největších společností a výrobcem elektroniky na světě centrálou v japonském Tokiu. Jde o předního výrobce elektroniky, videa, video her, nástrojů komunikace a produktů informačních technologií pro konzumní i profesionální trh. Zaujímá jedinečné postavení jako jedna z vedoucích světových spotřebitelských značek. Společnost velmi dbá na výzkum a vývoj, a proto je uznávaná mezi svými zákazníky jako průkopník nových technologií. Její gigantický rozměr dokumentuje i to, že po celém světě zaměstnává na 170 000 zaměstnanců.
 
Proel GF29 - sustain pedál
 
Specifikace:

- materiál: ABS, guma
- rozměry: 78 x 39 x 104 mm
- hmotnost: 0,25 kg
- barva: černá/červená
- konektor: 6,3 mm, mono jack
- kabel: délka 2 m


O značce Proel:

Společnost Proel byla založena roku 1991 v Itálii. Jejím zakladatelem je Fabrizio Sorbi, který se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi v oboru a v současné době je ředitelem této společnosti. Firma Proel se snažila chopit každé příležitosti na tomto vysoce roztříštěném trhu a v minulých letech díky tomu zaznamenala nebývalý růst. V roce 2007 Proel odkoupil tradiční anglickou společnost Turbosound Ltd., mistra silného zvuku, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s dnes již legendárními rockovými kapelami jako jsou např. Pink Floyd, Iron Maiden, Dire Straits, The Shadows, Robbie Williams, Jamiroquai, Nine Inch Nails, Natasha Bedingfield, David Gilmour atd. Proel je dnes předním výrobcem audio, video a světelné techniky na světě.
Truwer RSX 1 - klávesová stolička černá
 
Skládací klávesová stolička v černé barvě. Výška stoličky je nastavitelná ve třech krocích v rozmezí 40 až 47,5 cm. Sedák je o rozměrech 43 x 31 cm a jeho 3 cm silné polstrování potažené koženkou Vám zajistí pohodlný posez. Konstrukce je z oceli, aby byla zaručena dokonalá stabilita a vysoká nosnost, samotná židle však váží pouhých 3,2 kg.


Technická specifikace :

- výška: nastavitelná 40 - 47,5 cm
- polstrování: 3 cm
- sedák: 43 x 31 cm
- materiál: ocel; sedák - koženka
- hmotnost: 3,2 kg
- provedení: černá konstrukce, černý sedák


O značce Truwer :

Značka Truwer zahrnuje široký sortiment hudebních nástrojů a příslušenství. Jedná se o prověřené produkty  skvělé kvality za příznivou cenu. Příslušenství k hudebním nástrojům Truwer se vyznačuje potřebnou flexibilitou a pohledným designem. Jedné se o produkty v široké škále barev, rozměrů a tvarů. Produkty Truwer jsou odzkoušeny muzikantskou praxí a provozem hudebních škol.

Stagg K10 099 - obal na klávesy

Velice kvalitní a odolný obal pro klávesy s 5 oktávami.  Obal má všité výztuhy a vnější kapsu. Díky pohodlným a pevným popruhům se v něm nástroj snadno nosí.

 

Stagg K10 099 :

Materiál:
- nylon

Barva:
- černá

Polstrování:
- 10 mm

Rozměry:
- 99 x 42,5 x 16 (cm)


O značce Stagg

 

 

 

Společnost Stagg byla založena v roce 1995. Od té doby se se vypracovala na jednu z největších firem vyrábějící hudební nástroje. Filosofií společnosti Stagg, je přinášet hudební nástroje a příslušenství té nejvyšší kvality za co nejpříznivější ceny. Veškeré hudební nástroje, od žesťů a dřevěných dechových nástrojů, po bicí a klavírní stoličky, jsou ručně vyráběny podle návrhů a designu pocházejícího z centrály celé společnosti, která se nalézá v Belgii. Hudební nástroje a příslušenství Stagg se používají po celém světě díky rozsáhlé distribuční síti a skvělé pověsti společnosti.

 

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+