Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha PSR E433 - přenosné klávesy

Yamaha PSR E433 - přenosné klávesy

běžná cena:
8 794 Kč

Vaše cena s DPH:
7 790 Kč

ks


Katalogové číslo:
7873

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

přenosné klávesy * 61 kláves s dynamikou * 731 zvuků * efekty * doprovodné styly * arpeggiator * USB * provoz i na baterie * úprava zvuku v reálném čase * výukové funkce * možnost nahrávání až 10 písní * jen 6,8 kg * černá barva * elegantní design


Yamaha PSR E433 - přenosné klávesy (malý workstation)
 

3 roky záruka
plná podpora - zeptejte se na tento nástroj
akční sety najdete v souvisejících produktech


Yamaha PSR E433 jsou přes svoji nízkou cenu vybaveny téměř jako profesionální workstation. V porovnání cena/ výkon výrazně převyšují ostatní modely a to i modely o třídu nákladnější. Yamaha PSR E433 je velmi vybavený nástroj s vysokou kvalitou zvuku.


 


Nástroj má velké množství zvuků včetně zvuků kategorií zvuků Sweet! a Cool! (vysoce kvalitní zvuky elektrických a akustických nástrojů). Yamaha PSR E433 nabízí rovněž řadu skvělých efektů a možností úpravy tónu přímo při hraní. Oceníte jistě i možnost připojení USB flash paměti a snadné propojení s PC, což Vám dá neomezenou možnost nahrávání a úpravy Vašich skladeb.

 

To nejlepší z výbavy:
 
Funkce PATTERN pro tvorbu vlastních groovů
Otočné ovladače pro lineární ovládání filtrů a efektů v reálném čase
Kolečko ohýbání tónu - Pitch Bend
731 velmi kvalitních zvuků, včetně  Sweet! a Cool!
186 stylů s hudbou z celého světa pro snadné aranžování
6-stopý sekvencer pro nahrávání až 10 písní
Music database: pro 305 písní  pro rychlé nastavení nástroje
32 registračních pamětí (4 prvky x 8 bank )
 
 
 
Klávesy mají výukový systém Yamaha Education System a možnost nahrát až 10 skladeb. Svou výbavou, úrovní zvuků a provedením klaviatury se Yamaha PSR E433 řadí jednoznačně na první místo mezi konkurencí ve své cenové kategorii. Je perfektním mezistupněm mezi profesionálními aranžovacími stanicemi (workstationy) a běžnými keyboardy. Doporučujeme ho zvídavým začátečníkům, kteří chtějí kvalitní nástroj i pokročilým hudebníkům pro jeho kompaktnost, cenovou dostupnost a výborné zvukové vlastnosti.  
 


 

Yamaha PSR E433 - specifikace:


Klaviatura:
- 61 kláves
- klaviatura varhaního typu
- dynamika úhozu

Další ovládací prvky:
- pitch bend
- knoby

Displej:
- LCD
- 92 x 42 (mm)
- podsvětlení

Zvuky:
- AWM Stereo Sampling
- polyfonie: 32
- počet zvuků: 206 + 462 XGlite + 23 Drum/SFX Kits + 40 Arpeggio
- další zvuky: 5 Sweet!, 3 Cool!, 3 Dynamic zvuky
- kompatibilita: GM, XGlite

Efekty:
- typy: Reverb 9, Chorus 4, Master EQ 5, Harmony 26, Ultra-Wide stereo 3 typy
- funkce: Dual/Layers, Split, Arpeggio 150 typů

Doprovodné styly:
- presetů: 186
- Multi Fingering
- ovládání: ACMP ON/OFF, SYNC START, SYNC STOP, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL,
  TRACK ON/OFF
- uživatelské styly: Style file format
- hudební databáze: 305
- One Touch Setting

Písně:
- 100 presetů
- nahrávání: 10 písní, 6 stop (5 melodie + 1 Style/pattern), 19000 not/10 písní (melodie), 5500 akordů/10
  písní (jen akordy)
- kompatibilní formáty dat: přehrávání SMF, nahrávání Original File Format

Funkce:
- Registry: 4 tlačítka (x8 bank)
- Výukové funkce: Yamaha Education Suite (Listening, Timing, Waiting, Repeat & Learn, Chord Dictionary)  
- Metronom
- rozsah tempa: 11-280
- transpozice: -12 až 0, 0 až +12
- ladění: 427.0 - 440.0 - 453.0 Hz
- Piano Button (Portable grand Button)
- Sleep mode

Paměti a konektory:
- vnitřní paměť: 1,54 MB
- vnější paměť: připojitelná USB flash paměť
- DC IN (12V)
- sluchátka 1x výstup
- konektor pro Sustain pedál
- USB TO DEVICE
- USB TO HOST

Reproduktory a výkon:
- výkon: 2,5W + 2,5W
- reproduktory: 2x 12 cm + 2x 3 cm

Napájení:
- adaptér (PA-150/PA-150A/5D)
- 6x AA baterie
- spotřeba 16W
- Auto power off funkce

Barva:
- černá

Obsah balení:
- Yamaha PSR E433
- manuál
- adaptér
- stojánek na noty

Rozměry a hmotnost:
- 946 x 140 x 402 (mm)
- 6,8 kg


Klaviatura


Klaviatura má 61 dynamických kláves pro snadný stisk. Klaviatura má 4 úrovně nastavení citlivosti: light,mediu, hard a off. Light (pro lehký stisk) využijí začínající hráči nebo děti se slbšími prsty. Toto nastavení zesiluje dynamické rozdíly mezi jednotlivými "úhozy" prstu, takže můžete hrát velmi lehce a zazní Vám dynamika v plné škále. Medium (střední) je základní nastavení , když zapnete nástroj, to využije každý. Hard (silné) nastavení využijí klávesáci či klavíristi, kteří jsou zvyklí do kláves "tlačit" a toto nastavení jim vyrovná větší sílu stisku. Off (vypnuto) je nastavení pro nedynamické zvukové rejstříky např. pro varhany či cembalo. Zde je dynamika vypnutá a hlasitost tónu je stejná, ať stisknete silně nebo slabě. Při při hře při zapnuté dynamice Vám nástroj věrně přenáší sílu tónu dle síly stisku.   
 


 

Zvuky

Yamaha PSR E433 disponuje 731 vysoce kvalitními zvuky počínaje akustickými nástroji a až po elektronické zvuky a nejrůznější perkuse. Yamaha PSR E433 má také 5 zvuků třídy Sweet! a 3 zvuky třídy Cool!, jež jsou vrcholem zvukových technologií Yamaha. Ozvučení je řešeno high-end zesilovačem s 2-pásmový ozvučením s bass-reflexem pro posílení basů.
 


 

Styly - doprovody

Keyboard disponuje 186 styly. Oproti minulé generaci (PSR E423) byly přidány národní styly : mexické, arabské, indické, brazilské a čínské styly, aby bylo možné hrát i libovolný hudební žánr s hudbou z celého světa. Styly jsou naaranžovány tak, abyste měli pocit, že s Vámi hraje celá "živá" kapela.
 Funkce Arpeggio

Funkce Arpeggio za Vás odehraje plynulé tóny rozložených akordů a Vámi definovaných sekvencí dle stisknutých kláves. Arpeggio přináší imspiraci, ve které realizujete hudební nápad s profesionální plynulostí a můžete se soustředit na hraní efektních melodií pravou rukou. Funkce Hold a definování rozsahu na klaviatuře Vám umožní vytvářet za pomoci arpeggií ještě lepší hudbu. Keyboard má 150 arpeggio patternů pro doprovod a to včetně rytmických frází.Hudební databáze

Umožní ihned hrát – zvolíte píseň podle názvu z hudební databáze a kláves Vám automaticky navolí patřičný doprovod a zvukové rejstříky, takže můžete ihned hrát. 
Výukový systém - Y.E.S.


V devíti krocích procvičíte vybrané skladby. Nejprve bez rytmu najdete správné tóny dle značek na displeji, pak procvičíte každou ruku zvlášť a druhou ruku Vám systém dohrává ke cvičení, pak připojíte rytmus a potom procvičíte obě ruce zároveň a pak hurá na podium. Yamaha Education Suite (Y.E.S.) využívají také hudební školy Yamaha po celém světě.


 


Portable Grand
 
Stačí stisknou jedno tlačítko a hrajete se zvukem koncertního křídla.Od skvěle znějícího zvuku klavíru vás dělí pouze stisk jednoho tlačítka. Stiskněte tlačítko Portable Grand a nástroj vám zvolí reálný a živý zvuk koncertního klavíru po celé klaviatuře.
 
 

USB připojení
 
Můžete ukláda midi soubory na USB flash disk nebo druhým portem propojit klávesy s vaším PC a ovládat programy či využívat další funkce. 
 

 

Registrační paměti

Do bank registračních pamětí můžete registrovat nastavení nástroje, aby bylo možné je v pravý čas rychle vyvolat a mít nastavený nástroj pro určitou skladbu.
 
Náhrávání do sekvenceru

Yamaha PSR E433 má 6-ti stopý sekvencer, do kterého můžete nahrát doprovod a přihrávat další jednotlivé nástroje. V sekvenceru máte potom připravenou nahrávku celé kapely, která plnohodnotně doprovodí vaše sóla při živém vystoupení.


Efekty a funkce

Za pomoci sekce efektů a funkcí můžete upravovat parametry zvuku a efektovat jej. Reverbem prodlužujeme dozvuk v 9-ti úrovních. Chorusem násobíme zvukv nepatrném posunu. Chorusmá 4 typy. Master EQ nám pomůže nastavit frekvenční charakteristiku v 5-ti variantách. Funkce Harmony má 26 typů. Ultra-Wide Stereo ve 3 typech mění prostorovost zvuku. Další funkce jsou Dual/Layers Yes, Split Yes a Arpeggio ve 150 typech.


 
 
Funkce PATTERN nabízí velké možnosti v tvorbě patternů neboli smyček a beatů pro jednoduché a rychlé vytváření nejrůznějších hudebních variací, podobně jako to dělají DJ´s s možností ovládání parametrů v reálném čase přímo během hry. K tomuto slouží otočné ovladače - knoby.
 


 

Pokud hledáte opravdu výborně vybavené klávesy s jedinečnými zvuky, mnoha funkcemi a špičkovou klaviaturou, je Yamaha PSR E433 dokonalou volbou.      Yamaha PSR E433 je cenově mezi modely Yamaha PSR E333 a Yamaha NP V60 .

 

O značce Yamaha
 

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. 

Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
18 zákazníků