Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha PSR E363 - klávesy s dynamikou

Yamaha PSR E363 - klávesy s dynamikou

běžná cena:
5 572 Kč

Vaše cena s DPH:
4 990 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
10420

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

574 zvuků * 61 kláves * dynamika úhozu * výuková funkce Y.E.S. * 165 doprovodných stylů * USB a Aux In * intuitivní ovládání * notový stojánek * napájecí adaptér * český návod v balení

 

Klávesy Yamaha PSR E363 jsou velmi častou volbou nástroje pro hudební školy, jsou vybaveny dynamickou klaviaturou a širokou škálou doprovodných stylů. Disponují precizním zpracováním hudebního nástroje při zachování velmi dobré ceny. Nástroj a klaviatura je koncipována jak pro začínající tak pro pokročilé hráče, kteří hledají nástroj pro široké využití.

 

 

technická specifikace:

 

vlastnosti
61 kláves s dynamikou úhozu
podsvícený LCD display
Generátor zvuku: AWM Stereo Sampling
Polyfonie: 48
574 zvukových rejstříků
Kompatibilniita s General Midi a XGlite

 

 

efekty
Reverb
Chorus
Master EQ
Arpeggio (150 různých variant)
Harmony

 

funkce
Dual / Split
Sustain (prodloužení tónu) v podobě tlačítka na ovládacím panelu
Melody Surpresor (pro potlačení vokální frekvence)
výuková funkce Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
metronom
tempo (11 - 280 BPM)
transpozice (-12 /+12)
tuning
PIANO Button
Duo

 

doprovodné styly
165 doprovodů
Fingering: Multi finger
ovládání doprovodů: ACMP ON/OFF, SYNC START, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL
uživatelské doprovodné styly
hudební databáze: 158
One Touch Setting (OTS)
154 Demo skladeb

 

 

nahrávání
5 skladeb po dvou stopách (celková kapacita cca 10,000 not)
formát přehrávání: SMF
interní paměť 1.3 MB

 

konektivita
vstup pro napájecí zdroj (DC IN 12V)
sluchátkový výstup
AUX IN
vstup pro sustain pedál
USB to host

 

ozvučení
zesilovač: 2.5W + 2.5W
reproduktory: 12cm x 2

 

napájení
zdroj (Yamaha PA-3C/PA-130) nebo 6 tužkových baterií
spotřeba 5W (s adaptérem PA-130)

 

příslušenství
napájecí zdroj
notový stojánek

 

rozměry
rozměry: 945 x 368 x 118 mm
hmotnost: 4,6 kg

 

 

 

o klávesách Yamaha PSR E 363
Hned na první pohled zaujme každého, kdo zvažuje pořízení nových kláves, dynamika úhozu, jinak nezvyklá u keyboardů v této cenové relaci. Nástroj věrně reaguje na sílu, se kterou klapku stlačíte. Oproti klávesám bez dynamiky tak získává tento instrument zcela nový rozměr, který Vás pocitově přiblíží k dojmu ze hry na akustické piáno. Všech 61 kláves je pak zpracováno s maximální péčí.

 

 

Novinkou nástroje Yamaha PSR E 363 je funkce režim duo, která umožňuje hrát na jednom nástroji dvěma lidem tak, že oba mají k dispozici ve své části rozsahu klaviatury tón c1. Co se funkcí  týče, PSR E363 je vybavena prakticky vším, co u digitálních kláves můžete očekávat. Funkce Dual, Layer a Split dokáží vytvořit opravdová kouzla s klaviaturou a tak umožnit dvěma hráčům hru na jeden hudební nástroj - či naopak, jednomu hráči simulovat zvuky více nástrojů. Mezi efekty pak můžeme najít jak obvyklé Reverb, Chorus nebo Arpeggio, tak méně rozšířené Master EQ a Harmony.

 

 

Velmi zajímavou funkcí je pak Melody Suppressor. Tato vychytávka totiž ulehčuje Vaší hru s jakoukoliv Vámi oblíbenou písničkou. Slouží totiž k potlačení hlavní melodie, kterou snadno přehrajete například pomocí připojení MP3 přehrávče audio vstupem - Vaše hra se tak dostane do popředí. Díky inovacím a portu USB TO HOST můžete k nástroji připojit chytré zařízení (například iPhone nebo iPad) a zaznamenávat velmi kvalitní audio nebo využívat nějaké z velkého výběru iOS aplikací.

 


Kromě Melody Suppressoru ulehčí začínajícím hudebníkům jejich první kroky Y.E.S - Yamaha Education Suite. Důkladně navržený výukový program, soustředící se nejdřívě na každou ruku zvlášť a následně na obě současně, je ideálním pomocníkem každého méně zkušeného klávesisty, který chce svou hru pozvednout na vyšší úroveň rychle a zábavně.

 


 

o značce Yamaha

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě.
Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
3 zákazníků