Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha PSR E253

Yamaha PSR E253

běžná cena:
4 234 Kč

Vaše cena s DPH:
3 190 Kč

ks


Katalogové číslo:
9038

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

přenosné digitální klávesy * 102 různých zvuků * výukový program * nahrávání vlastní písně * 2 x 2,5 W reproduktory * 61 kláves * AC adaptér

 

Yamaha PSR E253 je nástroj určený zejména pro méně pokročilé muzikanty, kteří jsou na své hudební cestě spíše v počátcích. Přináší začínajícím muzikantům pestrou paletu zvuků, doprovodů a dalších technických vymožeností včetně Yamaha výukového programu, díky kterému se první muzikantské kroky stávají ještě o mnoho zábavnějšími a jednoduššími.

 

technická specifikace

vlastnosti
61 kláves
102 přednastavených zvuků
možnost nahrávání vlastní písně
kapacita cca 300 tónů
výukový program Y.E.S.
metronom (tempo 11 - 280)
transpozice    -12 až +12
ladění   427.0 - 440.0 - 453.0 Hz

konektivita
DC IN 12V
3,5 mm jack
vstup na sustain pedál
AUX IN   

reproduktory
2 x  2.5W
2 x 12cm
Power SupplyYamaha PSR E253, přenosné klávesy, jsou ideální volbou pro začínající muzikanty, jejichž hudební kariéra práve začíná. Za využití výukového systému zabudovaného přímo v nástroji, Y.E.S. (Yamaga education suite) Vám umožní naučit se stovku přednastavených písní.

Možnosti nástroje ale po naučení přednastavených songů zdaleka nekončí. Užít si můžete například integrované zvuky bezmála čtyř set různých nástrojů nebo až stovku různých stylů a vytvářet svou vlastní muziku. Aux Line Imput pak nástroj v mžiku promění na reproduktor pro Váš MP3 přehrávač - a vy můžete hrát spolu s Vaší oblíbenou písní nebo prostě jen poslouchat a užívat si hudbu.

Vzhledem k této všestrannosti pak může být pro mnohé překvapením, že klávesy lze pořídit za velmi nízký finanční obnos. Hledáte-li tedy do svých začátků takový nástroj, který splní Vaše požadavky na kvalitu zvuku a množství funkcí a zároveň nebude vyžadovat přehnané finanční investice, je Yamaha PSR-E253 stoprocentně jeden z horkých kandidátů.

 

o značce Yamaha
Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů.

Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00

*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
14 zákazníků