Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha PA 112J B

Yamaha PA 112J B


Vaše cena s DPH:
6 710 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
138

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

kytara Yamaha * Vintage tremolo * olšové tělo * javorový krk

Serie Pacifica renomovaného výrobce Yamaha nabízí ideální kompromis mezi cenou a kvalitou nejen pro začátečníky, ale i zkušené hráče hledající záložní kytaru nebo méně nákladný první nástroj. Osazení 2xSC + 1xHB s pětipolohovým snímačem a tělo z javoru poskytují širokou škálu zvuků, od zkresleného metalového chrapotu až po pronikavý tón vhodný pro hraní blues. 

 

 technická specifikace

 

 série
 
pacifica

 konstrukce
 krk šroubovaný, javor, 22 pražců 
 tělo olše  
 menzura 648 mm
 hmatník palisandr, radius 350 mm 
 barva černá

 mechanika
 Die Cast 

 kobylka
 Vintage-type vibrato 
 ukotvení strun v kobylce 

 snímače
 2 x single coil
 1x HB 

 elektronika 
 Master Volume
 Master Tone
 pětipolohový přepínač

 


o kytaře Yamaha PA 112J
Jedna z nejlepších elektrických kytar, která se objevila v poslední dekádě Yamaha Pacifica je mezi hudebníky dobře známá pro svůj příjemný zvuk a výbornou hratelnost. Jako u většiny kytar Yamaha patří mezi hlavní přednosti tohoto nástroje pohodlný dohmat, kvalitní zpracování a nekompromisní zvuk při jakékoliv míře zkreslení


Série Pacifica nabízí komfortně tvarované tělo, šroubovaný krk, tremolo ve Vintage stylu a pětipolohový přepínač snímačů, který poskytuje z univerzální kombinace osazení HB-SC-SC širokou škálu zvukových barev. Díky tomu je nástroj využitelný pro většinu hrajících hudebníků - ať už se jedná o sólovou kytaru nebo doprovodnou, napříč škálou hudebních stylů - Yamaha PA 112J Vás podrží, když to budete potřebovat.

 


o značce Yamaha

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.a 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtvrtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků