Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha NP 11 - klávesy s dynamikou

Yamaha NP 11 - klávesy s dynamikou

běžná cena:
6 199 Kč

Vaše cena s DPH:
5 390 Kč

ks


Katalogové číslo:
5515

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Klávesy se vzhledem digitálního piana * 61 plných kláves s dynamikou * polyfonie 32 hlasů * 10 zvuků * Dual/Layers * napájení adaptér nebo baterie * váha 4,5 kg

3 roky záruka
plná podpora - zeptejte se na tento nástroj
akční sety najdete v souvisejících produktech

Yamaha NP 11 jsou jednoduše řešené, lehounké a stylové klávesy s kvalitním klavírním zvukem a ideální variantou ke klavíru, pokud potřebujete opravdu snadno přenosný nástroj. Doporučujeme je pro začátečníky, pro doprovodnou hru na uměleckých školách, jako MIDI controller, pro sbormistry na udávání akordů a zpěváky, kteří si potřebují jednoduše doprovodit, a pro kohokoliv, kdo potřebuje opravdu lehký a dobře hrající nástroj s možností snadného přenášení a hraní mimo dostah elektrického proudu. Zároveň jsou klávesy velmi stylově vyvedené, takže na Vás nebude blikat žádný displej ani nepřeberné množství tlačítek. Budete si tak moci užít skvělý klavírní zvuk, kterým tyto kompaktní klávesy disponují.

Yamaha NP11 nabízí rozsah 61 plných kláves. Vedle klavírního zvuku je k dispozici dalších vysoce kvalitních 9 zvuků (napříkla.: el.piano, varhany či smyčcový orchestr). Pro přesnější nastavení zvuku můžete použít 4 druhy Reverbu.  Nástroj je vybaven integrovaným metronomem. Nástroj disponuje výstupem Jack 6,3 pro klidné a nerušené hraní přes sluchátka. Do kláves lze samozřejmě zapojit i sustain pedál. Yamaha NP 11 dále nabízí možnost zapojit je přes adaptér nebo hrát za použití šesti baterií AA, které vydrží 6 a více hodin. Na NP11 tak můžete hrát opravdu kdekoliv. 
Yamaha NP 11 je cenově blízká modelu Yamaha PSR E333 a Yamaha EZ 220 .

Pokud hledáte lehké a dobře hrající klávesy, které můžete snadno kamkoliv přenést, a nechcete utrácet velké sumy za drahá stage piana,  bude Yamaha NP 11 ideálním nástrojem.


Specifikace: Yamaha NP-11
 
 klávesy  - 61 plných kláves
 - 5 oktáv
 - s dynamikou
 zvuky  10
 polyfonie  32 hlasů
 písně  - 10 piánových
 - 10 pro ostatní zvuky
 metronom  ano
 Reverb  - 4 typy
 Dual/Layers  ano
 zvukový generátor  AWM Stereo Sampling
 vstupy  Jack 6,3 (pro sustain pedál)
 výstupy  - Jack 6,3 (na sluchátka)
 - MIDI In/Out
 napájení  - 12V adaptér
 - 6 baterií AA
 výkon  2x2,5W
 rozměry/váha  - 1036x105x259mm
 - 4,5kg
 barva  černá

Obsah balení:

Yamaha NP 11
Notový pultík
Adaptér (PA-130)
 

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+