Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha NCX 2000 R - klasická kytara se snímačem

Yamaha NCX 2000 R - klasická kytara se snímačem

běžná cena:
126 144 Kč

Vaše cena s DPH:
109 690 Kč

ks


Katalogové číslo:
5892

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Yamaha NCX 2000 R * elektroakustická kytara * série NCX * snímač A.R.T.

Řada elektroakustických kytar NCX disponuje množstvím konstrukčních prvků, které se vyskytují na modelech klasických koncertních kytar.

Technická specifikace:

Série:
NCX

Materiály:
vrchní deska - smrk Hokkaido
luby - žíhaný javor
spodní deska - žíhaný javor
hmatník - eben
kobylka - palisandr

Nultý pražec:
52mm

Menzura:
650mm

Snímač:
System61

Obsah balení:
Yamaha NCX 2000 R
Návod
Pouzdro

O Yamaha NCX 2000 R:

Co všechno řada NCX přebírá od koncertních kytar? Jedná se například o shodnou šířku hmatníku, tvar krku, tloušťku těla nebo připojení krku ke korpusu u dvanáctého pražce. Dalším moderním prvkem je výřez pro pohodlnou hru ve vysokých polohách a nižší dohmat. Maximálně věrný zvuk nástroje zajišťuje snímací technologie A.I.R.. Tato koncepce je navíc velice kompaktní, takže umožňuje pohodlnou hru všem hráčům, kteří jsou zvyklí na klasickou kytarovou konstrukci.

Klasická elektroakustická kytara Yamaha NCX 2000 R je vrcholným modelem série NCX. Celý proces výroby tohoto nástroje těží z obrovských znalostí a zkušeností se stavbou klasických koncertních kytar, které firma Yamaha načerpala během posledních 40 let.

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:00-18:00
sobota
10:00-14:00


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+