Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha N1X SET 1B

Yamaha N1X SET 1B


Vaše cena s DPH:
195 090 Kč

ks


Katalogové číslo:
11520


Výhodný set


+ = 195 090 Kč

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Akční set obsahuje: Yamaha N1X + klavírní židlička.

 

Model N1X zkrášlí každou místnost jedinečnými ušlechtilými křivkami akustického křídla, přestože jde o mnohem kompaktnější hudební nástroj. Uspokojí i ty nejnáročnější klavíristy svojí mechanikou. Řada AvantGrand převzala mechaniku kláves z uznávaných klavírů Yamaha. Pod svými prsty tak cítíte stejně přesnou hmotnost, vyvážení a odezvu, což vám dává stejný prostor pro vyjádření jako reálné piano.

 

Pomocí USB rozhraní jej lze připojit přímo k počítačům a mobilním zařízením, pomocí audio kabelů lze připojit zvukové a nahrávací systémy, funguje jako Bluetooth přijímač a podporuje připojení iOS aplikací prostřednictvím WiFi.

 

popis výrobce:

Zažijte odezvu a pocit ze hry na autentickou klavírní mechaniku akustického křídla

 

 

Chcete-li se hudebně vyjádřit, tak musíte se svým nástrojem vytvořit fyzické pouto. V případě série AvantGrand to začíná skutečnými dřevěnými klávesami s komfortním pocitem na dotyk. Pak přichází na řadu neméně důležitá klavírní mechanika, kterou série AvantGrand převzala z uznávaných klavírů Yamaha. Pod svými prsty tak cítíte stejně přesnou hmotnost, vyvážení a odezvu, což vám dává stejný prostor pro vyjádření vaší expresivity.

 

Yamaha využívá bezkontaktní systém optických senzorů, který je schopen detekovat rychlost a hloubku stisku jednotlivých kláves. Další optický senzor na jednotlivých kladívkách zaznamenává časování a sílu úderu kladívka na virtuální "struny". Tyto informace jsou okamžitě překládány do nádherně autentické reprodukce zvuku. Čím více budete hrát, tím více budete mít pocit, že s klavírem tvoříte jedno tělo.

 

Dvě přední světová koncertní křídla v jednom nástroji

 

 

Při posuzování tónu klavíru hodně záleží na osobním vkusu. Abychom vám pomohli dosáhnout tonální zvukové palety, kterou si přejete, tak Yamaha nabízí výběr ze dvou předních světových koncertních křídel v jednom nástroji — každé z těchto křídel má vlastní jedinečný charakter, který pomáhá sdělit emoce, které chcete vyjádřit prostřednictvím hudby. Jediným stisknutím tlačítka na nástroji AvantGrand N1X si můžete vybrat autentické zvuky, které byly vzorkovány buď z koncertního křídla Yamaha CFX nebo Bösendorfer Imperial. Majestátní model CFX, který je vlajkovou lodí společnosti Yamaha, se může pochlubit širokou paletou tónových barev, od brilantních výšek až po silné basy. Legendární Bösendorfer je zase proslulý pro svůj bohatý vídeňský zvuk. Ať tak či onak, živé zvuky modelu AvantGrand N1X vám umožní prozkoumat zvuky za hranicí vaší expresivní představivosti.

 

Prostorové akustické vzorkování, prostorové rozmístění ozvučovacího systému

 

 

Představením řady AvantGrand Yamaha spustila revoluci v přístupu k záznamu a reprodukci tónů skutečného akustického klavíru. Zaměřili jsme se na rezonanční desku a podívali se na ni také z pohledu zdroje zvuku. Výsledkem bylo prostorové snímání ve čtyřech klíčových bodech – kromě tradičního snímání zvuku v levé a pravé části jsme přidali střed a zadní část. Systém reproduktorů v AvantGrand byl navržen tak, aby zajistil, že bude tento zvuk nejlépe slyšet z pozice hráče.

 

Třípásmový systém obsahuje basový woofer, reproduktory pro střední pásmo a výškové reproduktory pro přesné podání zvuku s bohatou přirozenou rezonancí rezonanční desky nástroje. Navíc každé z těchto pásem (basy, středy, výšky) má svůj vlastní zesilovač a vysoce kvalitní výhybky pro zamezení vzájemného rušení jednotlivých pásem. Tato inovativní konfigurace umožňuje vynikajícímu zvukovému systému nástroje reprodukovat přesně jemné nuance každého jednotlivého tónu. Pro ještě lepší přesnost zvuku je optimalizováno také rozmístění reproduktorů v celém nástroji.

 

Virtual Resonance Modeling (VRM)

 

 

V klavíru rezonují struny a zvuky v celém těle nástroje a vytváří tak bohatý dozvuk, který posluchače zcela obklopí. Při hře nerezonují pouze struny pod klávesami, na které právě hrajte, ale jako reakce na ně se rozezní také další struny. To je jeden z důvodů, proč je zvuk klavíru tak komplexní a bohatý.

Tento jev je v AvantGrand N1X dokonale reprodukován prostřednictvím technologie Virtual Resonance Modeling (VRM), která počítá kontinuálně v každém okamžiku jednotlivé stavy strun pro každý z 88 tónů na klaviatuře. Výsledkem je, že N1X sleduje a zohledňuje neomezený počet faktorů, které ovlivňují výsledný zvuk akustického klavíru, jako která klávesa byla stisknuta, sílu úhozu na konkrétní klávesu a časování stisku pedálu.

 

Autentický pocit z klavírního pedálu

 

 

N1X je vybaven damper pedálem, který obnovuje jemné změny v odporu v různých fázích stisku, které se objevují u pedálu akustického křídla. A kromě toho vám pedál u N1X umožní používat stejné techniky s polovičním stiskem pedálu, jako u akustického křídla, což vám nabízí detailní kontrolu nad doznívajícím tónem.

 

Plně pohlcující zážitek při hře na sluchátka

 

 

Díky pokročilé technologii binaurálního vzorkování* je zvuk, který slyšíte ve sluchátkách pozoruhodně živý. Tato technologie využívá klavírní vzorky zaznamenané speciálními mikrofony, které zachycují informace o poloze a další nuance rozpoznatelné lidským sluchem. Výsledný zvuk je natolik přirozený, že vás zcela obklopí a brzy zapomenete, že hrajete na sluchátka. (*Pouze pro zvuk CFX Grand)

 

Charakteristické elegantní linie klavíru Yamaha

 

 

Model N1X zkrášlí každou místnost jedinečnými ušlechtilými křivkami akustického křídla, přestože jde o mnohem kompaktnější hudební nástroj. Nezapomněli jsme na žádný detail, abychom zajistili, že nástroj bude vypadat jako skutečný klavír, ať už se těšíte z jeho svěžích tónů z povzdálí jako posluchač, nebo sedíte sami za nástrojem a hrajete.

 

Inteligentní uživatelské rozhraní a integrace

Za svým jednoduchým ovládacím panelem N1X skrývá velké možnosti připojení pro maximální funkčnost a integraci s externími zařízeními. Pomocí USB rozhraní jej lze připojit přímo k počítačům a mobilním zařízením, pomocí audio kabelů lze připojit zvukové a nahrávací systémy, funguje jako Bluetooth přijímač a podporuje připojení iOS aplikací prostřednictvím WiFi.

 

USB Audio rekordér

Port USB TO DEVICE vám umožní připojit USB flash disk a využít jej jako vestavěné klavírní nahrávací studio. Svá vystoupení si můžete uložit přímo na USB flash disk jako audio skladby. Tyto skladby jsou uložené ve WAV formátu, takže si je můžete poslechnout přes vestavěný ozvučovací systém v nástroji, nebo je tradičně přehrávat na počítači, přesunout je do přenosného hudebního přehrávače nebo je nahrát na internet a sdílet je s přáteli online.

 

Specifikace: Yamaha N 1 X 

barevné provedení lesklý eben

 

klaviatura

88 kláves 

mechanika AvandGrand Specialized Grand Piano Action

nastavení citlivosti dynamiky Hard/Medium/Soft/Fixed

 

Pedály

GP Responsive Damper Pedal

pedály 3 Damper (half pedal effect), Sostenuto, Soft

 

Generátor zvuku

15 nástrojů

max. polyfonie 256 hlasů

Spatial Acoustic Sampling

Binaural Sampling pouze pro CFX Grand

Key-off Samples, Smooth Release, VRM

 

Funkce

metronom 5-500

transpozice -6 - 0 - +6

ladění 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (přibližně po 0.2 Hz krocích)

nahrávání 10 skladeb o 1 stopě max 550kB/skladbu

nahrávání na flash do .wav max 88 minut/skladbu (44.1 kHz, 16 bit, stereo)

vnitřní vestavěná paměť 1,3 MB

 

Konektivita

2x 6,3 mm sluchátkový jack

MIDI IN/OUT

AUX IN stereo Mini

AUX OUT [L/L+R] [R]

USB TO DEVICE, USB TO HOST

aplikace smart pianist

 

Efekty

Reverb

Brilliance 5

Intelligent Acoustic Control (IAC)

Stereophonic Optimizer

 

Ozvučení
Spatial Acoustic Speaker System

Zesilovače 30 W x 6
Reproduktory: 8 cm x 3 + 13 cm x 2 + 16 cm x 1

 

Rozměry

výška 100 cm
šířka 146,5 cm
délka 618 cm

 

Hmotnost
117 kg

 

O značce Yamaha

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Klavírní lavička beethovenka - černý lesk, černý sedák

Klavírní nastavitelná lavička z masivního dřeva. Celá stolička je provedena v elegantní černé barvě, sedák je dostatečně velký, pohodlný a potažený černým velourem, stabilita je zajištěna pevným sešroubováním nožek s rámem. Samozřejmostí je u tohoto typu židle možnost nastavení výšky, a to v rozmezí 46 až 59 cm.


Technická specifikace :

- barva: lesk černý, sedák černý
- materiál: masivní dřevo
- potah: velour
- sedací plocha: 57 x 32 cm
- výška: nastavitelná 46 - 59 cm
- mechanika: vřetenová
- 4 nožičky
 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí 9:30-18:00
úterý     9:30-18:00
středa   9:30-18:00
čtvrtek  9:30-18:00
pátek    9:30-18:00

 

*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

Po telefonu jsem se radila s velice milým pánem a kvůli objednávce mi ještě volal pro upřesnění .

Měla jsem pocit, že je zákazník opravdu zajímá. Moc děkuji

 

Jana, Heuréka

 

(Červen 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
2 zákazníků