Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
YAMAHA MOXF6 - syntezátor

YAMAHA MOXF6 - syntezátor

běžná cena:
30 239 Kč

Vaše cena s DPH:
23 390 Kč

ks


Katalogové číslo:
9174

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

61 kláves * polovyvážená klaviatura * 128 hlasá polyfonie * 1152 + 512 zvuků * flash paměťový modul

Nová řada víceúčelových syntezátorů Yamaha. Tyto klapky můžete využít na hraní, na nahrávání nebo na ovládáni DAW softwarů. Enormní zásoba zvuků a sekvencer k okamžitému zaznamenání hudebních nápadů dělá klapky ideálním pro skládání i experimentování.

 

specifikace

klaviatura
61 kláves
polovyvážené klávesy

zvuk
128 hlasá polyfonie
AWM2 generátor
741 mb rom
256 performačních pamětí
1152 + 512 zvuků
72 + 33 bicích
18 typů filtrů

efekty
reverb (9 typů)
chorus (22 typů)
insertion (A, B) (54 typů)
vocoder
master effect (9 typů)
master EQ (5 pásem)
part EQ (3 pásma, stereo)

sekvencer
kapacita asi 226 000 not
polyfonie 124 hlasů
tempo 5 až 300 bpm
16 stop

konektory
output (L/MONO, R) jack
A/D input (L, R)
výstup na sluchátka
foot switch
foot controller
MIDI IN, OUT, THRU
USB TO HOST, TO DEVICE
DC IN

rozměry a hmotnost
rozměry: 1030 x 125 x 358 mm
hmotnost: 7,1 kg
 

o syntezátoru Yamaha MOXF6

Nová řada syntezátorů MOXF obsahuje to nejnovější z řady MOTIF XF. Nabídne vám tak zvukové jádro MOTIF XF, flash paměťový modul, MIDI klaviaturu s pokročilou DAW integrací a VST řízením, USB audio/MIDI rozhraní nebo vestavěný sekvencer.
Zvukově klávesy disponují bohatou kolekcí pian, smyčců, dechových nástrojů, kytara, bicích, bas, syntezátorů a dalších. Zahrát si tak můžete například na dechberoucí křídlo S6. Tím to ale nekončí a flash paměťoví modul Vám může rozšířit samply až o 1 GB nových materiálů.
Klasické ekvalizéry, kompresory a phasery fungovaly analogově. K obnovení tohoto vintage zvuku Yamaha vyvinula technologii VCM (Virtual Circuitry Modeling). Tato technologie je založená na digitálním modelování typických vlastností skutečných analogových obvodů. Touto technologií je dokonce realizován i vokodér a dovoluje Vám tak připojit ke klávesám mikrofon a aplikovat efekty na hlas. Tím vytvoříte neuvěřitelné harmonie a nové přednesy.
Při připojení nástroje k počítači můžete bez problémů nahrávat jak interní tak externí zvuky. MOXF6 je totiž vybaven interní zvukovou kartou. To ale není jediný způsob zaznamenávání Vaší hry. Lehce můžete nahrát své nápady i do interní paměti pomocí sekvencéru. Pomocí klaviatury navíc můžete ovládat DAW software (např. Cubase) a při živém hraní můžete ovládat VST nástroje.
 

o značce Yamaha

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+