Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha Modus F02 PR - digitální piano

Yamaha Modus F02 PR - digitální piano

běžná cena:
143 512 Kč

Vaše cena s DPH:
129 290 Kč

ks


Katalogové číslo:
8750

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální klavír * originální design * barevné provedení Polished Red * vyspělá klaviatura Natural Wood * 256 hlasů polyfonie * ozvučení 2x 45 W

Yamaha Modus F02 PR - digitální piano


Yamaha Modus F02 je špičkové digitální piano, které vzniklo spojením osobitého moderního designu a nejnovější zvukové technologie Yamahy. Jako klaviatura nástroje byla použita speciálně navržená klaviatura Natural Wood, která poskytuje dřevěné klávesy a vysoko kvalitní akci, neboli vyváženost klaviarury a pocit ze hry nástroje, jako by šlo o klasický akustický klavír. O zvuk se stará dostatečně silné 45 W ozvučení, v nabídce je 10 typů zvuků a možnost až 256 hlasů v polyfonii, dvojice sluchátkových výstupů umožňuje tiché cvičení i pro dva hráče. USB vstup nabízí možnost hrát se skladbou, kterou uložíte na flash disk v autdio formátu WAV. Pokud hledáte originální nástroj s vlastním osobitým designem v luxusním provedením a v perfektní kvalitě, je Yamaha Modus F02 velmi zajímavou volbou.


Specifikace : Yamaha Modus F02 PR

barva

Polished Red

klaviatura
88 kláves
Natural Wood

zvuk
generátor zvuku
Real Grand Expression (RGE)
Acoustic Optimizer pro vyvažování frekčního průběhu

zvukové rejstříky
2 x 10

polyfonie
256 hlasů současně

USB
ano
reprodukce uloženého zvuku ve formátu WAV
možnost ukládání náhrávek

vstupy
Audio IN
MIDI IN

výstupy
MIDI OUT
Audio OUT
2x PHONES výstup na sluchátka

rozměry
1427 x 400 x 995 mm

hmotnost
78 kg

O značce Yamaha:
V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+