Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha MG 16 - mixážní pult

Yamaha MG 16 - mixážní pult


Vaše cena s DPH:
12 690 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
8604

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

analogový mixážní pult * 16 vstupů * 8 mikrofonních vstupů / 4 stereo linky * třípásmový EQ s parametrickými středy * 4x AUX * vestavěný kompresor * možnost montáže do racku

 

MG 16 patří k nejnovější 3. generaci oceňovaných mixážních pultů Yamaha. Nová generace obsahuje například vylepšené předzesilovače "D-PRE" s obvodem Darlington, zabudované kvalitní kompresory "One Knob Compressor" či zpevněné kovové šasi. Yamaha MG 16 disponuje celkem 16 vstupy (8 mono + 4x2 stereo), z toho 10 mikrofonními preampy. Dále je zde phantomové napájení 48 V, výstup na sluchátka, 4 sběrnice AUX, 2 sběrnice GROUP nebo CD stereo vstup. Prvních 8 mikrofonních vstupů je vybaveno kompresorem "One Knob Comp" a parametrickými středy ekvalizéru. Tělo přístroje je uzpůsobeno k montáži do racku. Mixážní pult Yamaha MG 16 je dobře vybavené profesionální zařízení světového výrobce, které vás potěší perfektním zvukem a svou vysokou kvalitou, která mnoho let patří ke značce Yamaha.

Specifikace: Yamaha MG 16

vstupy
16
8 mikrofonní kombinované kanály XLR / TRS
8 kanálů stereo (4+4 vstupy), z toho 2 s možností XLR stereo vstupu, 2 s možností CD vstupu - stereo cinch

výstupy
stereo výstup TRS
stereo výstup balanced XLR
monitor out L/R
sluchátka 6,3 mm
4x AUX send
4x group out

ovládání
gain
8x One Knob Comp kompresor
výšky (10 kHz)
středy (2,5 kHz nebo parametrické)
basy (100 Hz)
útlum -26 dB
HPF na 80 Hz
phantom on/off
level channel - tahový potenciometr
level phones
level stereo (main)
panorama L/R

rozměry
444x 130x 500 mm

hmotnost
6,6 kg

o značce Yamaha
V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00
e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
3 zákazníků