Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha HS5 MP - studiové monitory

Yamaha HS5 MP - studiové monitory


Vaše cena s DPH:
10 048 Kč

ks


Katalogové číslo:
12696

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Aktivní studiové monitory* 5" woofer + 1" tweeter * výkon 2x 45 W + 25 W  * bi-amp * frekvenční odezva 38 Hz - 30 kHz * Room Control * High Trim * vstupy XLR a jack * cena za 2 kusy

Yamaha HS5MP jsou dvoupásmové aktivní monitory vhodné do domácího i profesionálního studia. Svou koncepcí a designem odkazují na legendární referenční monitory Yamaha NS10, které můžete najít v nahrávacích studiích po celém světě. Stejně jako NS10 tak i Yamahy HS5 vynikají neuvěřitelně reálným přenosem zvuku, který ve vašem studiovém mixu neskryje žádnou zvukovou vadu a pomůže vám vyprodukovat nahrávku podle vašich představ. Basový 5" reproduktor, výškový 1" tweeter a frekvenční rozsah od 38 do 30 000 Hz vám zaručí plnohodnotný poslech v celém zvukovém spektru. Každé pásmo je napojeno zvlášť na svůj zesilovač technologií Bi-Amp. V dané cenové relaci jde o jasného favorita mezi poměrem zvuk/kvalita/cena. Reproboxy řady HS je možné použít i ve spojení se subwooferem Yamaha HS8S či HS10W a mohou velmi dobře sloužit i pro pouhý poslech hudby či jako zvuková soustava k domácímu kinu.


Technické specifikace Yamaha HS 5 MP:

výkon:
- maximální 70 W
- Bi-Amp 45 W (nízké frekvence) + 25 W (vysoké frekvence)

reproduktory:
- 5" basový reproduktor
- 1" výškový reproduktor
- dělící kmitočet 2 kHZ

konstrukce:
- materiál MDF
- bedna opatřená Bass reflexem
- magnetické stínění

vstupy:
- 1 x symetrický XLR
- 1 x symetrický 6,3 jack
- vstup pro 220 V kabel

ovládání:
- vstupní úroveň signálu
- Room Control (vyvážení basových frekvencí)
- High Trim (nastavení výšek)

rozměry:
- 170 x 285 x 222 mm

hmotnost jednoho monitoru:
- 5,3 kgO značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
6 zákazníků