Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha HS 5 WH - studiový monitor

Yamaha HS 5 WH - studiový monitor

běžná cena:
4 692 Kč

Vaše cena s DPH:
3 351 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně v hlavním skladě


Katalogové číslo:
9244

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Studiový monitor aktivní * 5" woofer + 1" tweeter * výkon 45 W + 25 W * bi-amp * frekvenční odezva 54 Hz - 30 kHz * Room Control * High Trim * vstupy XLR a jack * bílá barva * cena za 1 kus

Yamaha HS5 jsou dvoupásmové aktivní monitory vhodné do domácího i profesionálního studia. Svou koncepcí a designem odkazují na legendární referenční monitory Yamaha NS10, které můžete najít v nahrávacích studiích po celém světě. Stejně jako NS10 tak i Yamahy HS5 vynikají neuvěřitelně reálným přenosem zvuku, který ve vašem studiovém mixu neskryje žádnou zvukovou vadu a pomůže vám vyprodukovat nahrávku podle vašich představ. Basový 5" reproduktor, výškový 1"tweeter a frekvenční rozsah od 54 do 30 000 Hz vám zaručí plnohodnotný poslech v celém zvukovém spektru. Každé pásmo je napojeno zvlášť na svůj zesilovač technologií Bi-Amp. V dané cenové realaci jde o jasného favorita mezi poměrem zvuk/kvalita/cena. Reproboxy řady HS je možné použít i ve spojení se subwooferem Yamaha HS8S či HS10W a mohou velmi dobře sloužit i pro pouhý poslech hudby či jako zvuková soustava k domácímu kinu.


Specifikace Yamaha HS 5 WH:

barva
bílá

výkon
maximální 70 W
Bi-Amp 45 W (nízké frekvence) + 25 W (vysoké frekvence)

reporduktory
5" basový reproduktor
1" výškový reproduktor
dělící kmitočet 2 kHZ

konstrukce
materiál MDF
bedna opatřená Bass reflexem
magnetické stínění

vstupy
1 x symetrický XLR
1 x symetrický 6,3 jack
vstup pro 220 V kabel

ovládání
vstupní úroveň signálu
Room Control (vyvážení basových frekvencí)
High Trim (nastavení výšek)

rozměry
170 x 285 x 222 mm

hmotnost
5,3 kgO značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+