Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha DZR315 - aktivní reprobox

Yamaha DZR315 - aktivní reprobox


Vaše cena s DPH:
43 431 Kč

ks


Katalogové číslo:
12702

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

DSP procesor * 2000W * max. SPL 143 dB * 15" + 8" + 2" * 31Hz - 20kHz

Yamaha DZR315 je třípásmový aktivní reprobox. Díky výkonnému 96kHz DSP s LED displejem dokáže reprodukovat i ty nejjemnější signálové nuance. DSP procesor lze také použít k měnění presetů (MAIN a MONITOR) podle konkrétního použití, dolaďování ekvalizace či kompenzaci zpoždění ve velkých koncertních sálech. Zvuk zároveň dynamicky upravuje multipásmový D-Contour kompresor, což zajistí stabilní úrovně hlasitosti. Ta dosáhne až 139dB SPL, a výkon ji poskytuje D-class 2000W zesilovač. Reprobox také disponuje vysoce spolehlivými ochrannými obvody. Díky těmto vlastnostem je Yamaha DZR315 skvělou volbou pro profesionální ozvučování, ať už jako hlavní reproduktor nebo odposlech na stagi.

 

Technické specifikace Yamaha DZR315:

Typ:
- 3 pásmový

Výkon:
- 2000 W

Max. SPL:
- 139 dB

Reproduktory:
- 15" + 8" + 2"

Frekvenční rozsah:
- 31 Hz - 20 kHz

Vstupy:
- 2x XLR/TRS

Výstupy:
- 2x XLR

Šířka:
- 550 mm

Výška:
- 897 mm

Hloubka:
- 520 mm

Hmotnost:
- 41,6 kg

 

O značce Yamaha:
 

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
5 zákazníků