Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha DZR 15 - aktivní reprobox

Yamaha DZR 15 - aktivní reprobox


Vaše cena s DPH:
32 690 Kč

ks


Katalogové číslo:
12699

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

DSP procesor * 2000W * max. SPL 139dB * 15" + 2" * 34Hz - 20kHz

Yamaha DZR15 je dvoupásmový aktivní reprobox. Díky výkonnému 96kHz DSP s LED displejem dokáže reprodukovat i ty nejjemnější signálové nuance. DSP procesor lze také použít k měnění presetů (MAIN a MONITOR) podle konkrétního použití, dolaďování ekvalizace či kompenzaci zpoždění ve velkých koncertních sálech. Zvuk zároveň dynamicky upravuje multipásmový D-Contour kompresor, což zajistí stabilní úrovně hlasitosti. Ta dosáhne až 139dB SPL, a výkon ji poskytuje D-class 2000W zesilovač. Díky těmto vlastnostem je Yamaha DZR15 skvělou volbou pro profesionální ozvučování, ať už jako hlavní reproduktor nebo odposlech na stagi.

 

Technické specifikace Yamaha DZR15:

Typ:
- 2 pásmový

Výkon:
- 2000 W

Výkon RMS:
- 1300 W

Max. SPL:
- 139 dB

Reproduktory:
- 12" + 2"

Frekvenční rozsah:
- 39 Hz - 20 kHz

Vstupy:
- 2x XLR/TRS

Výstupy:
- 2x XLR

Šířka:
- 450mm

Výška:
- 761 mm

Hloubka:
- 460 mm

Hmotnost:
- 25,2 kg

 

O značce Yamaha:
 

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
4 zákazníků