Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha CZR12 - pasivní reprobox

Yamaha CZR12 - pasivní reprobox


Vaše cena s DPH:
24 690 Kč

ks


Katalogové číslo:
12692

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

pasivní studiový / pódiový monitor * 12" + 1" reproduktory * 1600W * 131dB

Yamaha CZR12 je univerzální pasivní monitor. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou zvukových zařízení se Yamaha u této řady zacílila na poskytnutí vysokého frekvenčního rozsahu s důrazem na přesnost basových frekvencí. To se odráží i v konstrukci tohoto monitoru: obsahuje dva reproduktory s feritovými magnety, do kterých jde výkon až 1600W.

Pasivní reproboxy řady CZR jsou skvělou ozvučovací soustavou pro široké využití - ozvučení, odposlechy, či pevné instalace. CZR12 je středně velkým modelem své řady. Spojuje v sobě vysoce kvalitní zvuk s robustností, ergonomickým a příjemným designem a snadné připojení. Ve všech ohledech výborná volba.

Monitor je z kvalitního, odolného plastu v černé barvě, a jeho konstrukce nabízí široký úhel rozptylování zvuku. Propojuje se dvěma Speakon NL4MP Out konektory. Díky těmto vlastnostem se tak jedná o optimální monitor do studia či pro živou produkci.


Technické specifikace Yamaha CZR12:

- 2-way Speaker, Bass-reflex Type

Frekvenční rozsah (-10 dB):
- 43 Hz - 20kHz

Základní pokrytí:
- vertikální 50°
- horizontální 90°

Komponenty:
-
low-frequency: 15" (neodymový magnet), 3" cívka
- high-frequency: 1", 2" cívka + titanová membrána

Crossover:
- 2,0 kHz

Power rating:
- NOISE 400W
- PGM 800W
- PEAK 1600W

Maximální akustický tlak:
-
131dB

Impedance:
- 8Ω

I/O konektory:
speakON NL4MP x 2

Rozměry (Š x V x H):
-
410 x 646 x 394 mm
- váha 18 kg

 

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
5 zákazníků