Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha CVP 709 PWH - digitální piano

Yamaha CVP 709 PWH - digitální piano

běžná cena:
209 990 Kč

Vaše cena s DPH:
199 990 Kč

ks


Katalogové číslo:
11653

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

nástupce oblíbeného modelu CVP 609 * dřevěná klaviatura * zvuky dvou koncertních křídel * 1787 zvuků * dotykový displej * SA2 zvuky * efekty, ekvalizér * Dual * Split * lesklé bílé provedení

Kde není místo pro kompromisy a lidé se nespokojí se slovy jako "dostačující" a "ucházející", tam přichází CVP 709 PWH. Vlajková loď společnosti Yamaha osazená špičkovou klaviaturou s nejmodernější technologií simulace akustických klavírů. Pro každou klapku zvlášť pečlivě nasamplované zvuky ne z jednoho, ale hned ze dvou fenomenálních koncertních křídel. Nepřeberné množství funkcí, zvuků a výukových systémů, které v jednom nástroji slučují aparát pro profesionály i do hudebních začátků. Yamaha CVP709 zkrátka není dostačující. Yamaha CVP709 je nejlepší. 

 

technická specifikace

klaviatura
kladívková
88 kláves
technologie Natural Wood X (NWX)
tři stupně citlivosti
dřevěná
povrch syntetická slonovina

displej
dotykový
800 x 480 barevný LCD
zobrazení textu písní

zvuk
256 hlasů v polyfonii
1787 zvuků
zvuky pian Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial

efekty
reverb (61)
chorus (109)
Master EQ (5+2)
Master Compressor (5+5)
instertion a variation efekty
částečný EQ (27)
Dual/Layer
Split

písně
124 předpřipravených písní
až 16 stop pro nahrávání
cca 300kB pro jednu píseň

styly
600 přednastavených stylů
7 druhů fingeringu
možnost vytvoření vlastních stylů

konektivita
2.4 MB vnitřní paměti
rozšíření pomocí USB
2x sluchátka
připojení na mikrofon
MIDI IN / OUT / THRU
AUX IN / OUT
AUX Pedal
USB to HOST
USB to Device

reproduktory
(30 W + 30 W + 20) x 2 + 40 W
(16 cm + 5 cm + 3 cm) x 2 + 20 cm

zdroj
55 W

doplňky
manuál
knížka "50 Greats for the Piano"
My Yamaha Product registrace
zdroj

rozměry
1,426 x 868 x 612mm
79 kg

 

O Yamaze CVP 709

CVP 709 mezi ostatními digitálními piany s doprovody se těší stejnému postavení jako Yamaha mezi výrobci digitálních pian - na vrcholu. I laik si na první pohled uvědomí, že u tohoto nástroje jen těžko mluvit o průměru. Zaujme designové zpracování působící dojmem nedbalé dokonalosti. Klapky vyrobené ze dřeva, jejichž povrch tvoří syntetická slonovina, pak dodávají nástroji nádech luxusu a elegance. CVP 709 prostě není jenom hudení nástroj - je také stylová.

 

 

Byla by škoda se na nástroj pouze dívat, je to přeci právě zvuk, kterým piana Yamaha vynikají. Základní zvuky jsou totiž samplované jednotlivě pro každou klávesu s takovou pečlivostí a důrazem na bezchybnost, že i to nejtrénovanější ucho by jen těžko rozeznalo rozdíl mezi originálem a samplem. Vychutnejte si plnost a barvu zvuků produkovaných světovými jedničkami v oblasti koncertních křídel z pohodlí Vašeho domova. Nyní je to konečně možné.

 

 

V případě CVP709 dostáváme přidanou hodnotu v pestré škále doprovodných funkcí, alternativních zvuků, efektů a možností využití. Mezi nejvyužívanější vychytávky při hraní patří například Piano room, obsahující stovky různých zvuků včetně zvuků jiných elektrických pian, či funkce fingeringu, kdy pomocí stisku jedné klávesy můžete hrát automaticky celé akordy a přizpůsobit si klaviaturu tak, aby přesně vyhovovala Vašim potřebám. Můžete připojit mikrofon a zpívat současně s klavíristou, nebo můžete připojit mp3 přehrávač a poslouchat písničky přímo z piana na vestavěné ozvučení.

 


Třešničkou na dortu je funkce Session. Kde si ke své hře můžete přizvat tři další hudebníky, kteří Vás doprovodí při Vaší hře - aniž by někdo musel překročit práh Vašeho domu. Ti jsou vždy přizpůsobení stylu, který pro hraní zvolíte - ale kromě toho jsou přizpůsobení i Vám! Skrze revoluční funkci Dynamics control budou vaši kolegové upravovat hlasitost svého projevu v závislosti na tom, jak nahlas hrajete Vy - místo hraní dod jednoznačně nastavené MP3 skladby máte tedy k dispozici kapelu, která se uzpůsobí Vašim herním potřebám. A bude-li se Vám Váš výtvor zamlouvat, stiskem jediné klávesy ho můžete bezproblémově nahrát. A hit je na světě.

 Všechny funkce ovládáte pomocí barevného dotykového displeje, který díky svým rozměrům mile překvapí svou přehledností. I přes obrovské množství funkcí je celkové zpracování Yamahy CVP709 intuitivní, díky tomu si jí zamilujete během několika málo minut hraní. Jestli nehledáte průměr, nestojíte o kompromisy a spokojíte se jen s tím nejlepším, po vyzkoušení CVP 709 spokojeni budete. 

 

O značce Yamaha
 
V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí - pátek
9:00-18:30

sobota - neděle
11:00-16:00


 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
28 zákazníků