Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Yamaha CP 1

Yamaha CP 1


Vaše cena s DPH:
119 000 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
2467

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

zamřeno na klavírní zvuky * 88 dřevěných kláves * 3 pedály v ceně * tónový generátor * bohaté vintage efekty * tvorba individuálních zvukových barev

 

Digitální stage piano pro profesionály.

Jedná se o prémiový nástroj, zaměřený především na klavírní zvuky. Unikátní nový systém tónového generátoru SCM (Spectral Component Modeling) zajistí obnovu zvuku akustických a elektrických vintage pian věrněji než kdykoli předtím. Nová technologie velice přesně a citlivě reauguje na prsty hráče a umožní tak velice detailně vyjádřit hráčův osobitý přednes. Speciálně pro tuto řadu Yamaha vyvinula novou vyváženou klaviaturu NW-STAGE s dřevěným jádrem, tak aby vyhověla požadavkům i těch nejnáročnějších hráčů. V kombinaci jedinečné kláviatury a prémiových zvuků je piano Yamaha CP-1 jedno z nejvýraznějších stage pian na trhu.

specifikace

klaviatura
pačet kláves 88
NW - dřevěné klávesy s povrchem umělé slonoviny
různé stupně citlivosti kláves (hard / medium / soft / fixed)

zvuky
až 48 zvuků
tónový generátor SCM (Spectral Component Modeling)
17 zvuků x 2 variace

polyfonie
​128-hlasá 

efekty
Reverb, Effect, Brilliance
Dual, Split, Click, Transpose

ovladače
celková hlasitost, pitch bend kolečko, modulační kolečko, posuvný ovladač zón

konektivita
MIDI (in/Out/Thru), Headphone Jack 6,3 mm TRS, 2x Line Balanced XLR, sustain pedal
USB to Host, USB to Device, USB Midi

reproduktory
ne

obsah balení
adaptér, sustain pedál (Yamaha FC-3), manuál

rozměry
 1385 x 420 x 173 mm

váha 27,2 kg

 

o značce Yamaha
 

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě.

Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

 

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

28.-29.9. zavřenoe-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
5 zákazníků