Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
WARWICK Streamer LX - baskytara

WARWICK Streamer LX - baskytara


Vaše cena s DPH:
50 921 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1338

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

typ, barva: 4-strunná aktivní elektronika i snímače, červený mořený olej

Model baskytary Streamer LX se na výrobním produktovém listu firmy Warwick objevil poprvé roku 1996. Nyní byla však provedena modelová úprava: Ergonomická konstrukce s klenutým dvojdílným javorovým korpusem zformovaným pro co nejlepší herní komfort v kombinaci se šroubovaným ovangkolovým krkem s Wenge hmatníkem a osazeným solidním chromovaným hardwarem.

Baskytara Streamer LX je ve 4-strunné verzi osazena kombinací J/J-Pickups, jako 5-strunná dvojicí snímačů J/J a 6-strunný model pak dvěma H/H snímači. Instalovaná 2-pásmová elektronika je aktivní, může však být provozována jako pasivní. Díky použitým rezonančním dřevům, své konstrukci a elektronickým komponentům se můžou tyto nástroje pyšnit typickým mnohostranným Warwick-zvukem, plností a úderností.


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

sobota
10:00 - 14:00e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
5 zákazníků