Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
WARWICK Jack Bruce Signature Thumb Bass NT - baskytara

WARWICK Jack Bruce Signature Thumb Bass NT - baskytara


Vaše cena s DPH:
136 578 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1349

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Barva: Natural, 4-strunná, aktivní elektronika i snímače

Žijící basová legenda Jack Bruce věnoval Warwicku tento Thumb NT. Na první pohled padne do oka zejména vsazená signatura (z pravé perleti) tohoto hudebníka, jenž se proslavil v 60. letech se skupinou Cream.
Samotný korpus je zhotoven ze dřeva Bubinga Pommelé, ergonomicky vytvarován a opatřen naturálním olejovým povrchem. Díky konstrukčnímu řešení Neck-Thru-Design nabízí basa optimální herní vlastnosti a pohodlnou hru i na druhé oktávě, což umožňuje "hru skvělých basových běhů ze starých časů", pomocí nichž Jack Bruce navazoval na odkaz nikoho menšího než Johana Sebastiana Bacha. Orientační tečky umístěné na hraně ebenového hmatníku je možné rozzářit pomocí vestavěných červených ledek od firmy MEC.
Ke snímání zvuku byly do Jack Bruce Signature baskytary osazeny dva aktivní MEC J-Style Pickups, které je dále možné ovládat pomocí vestavěné 3-pásmové aktivní elektroniky a tím tak docílit celou škálu typicky vrčivého a pregnantního zvuku, díky němuž se stal model Thumb celosvětově známým a uznávaným. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

sobota
10:00 - 14:00e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
26 zákazníků