Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Warwick BC 20 - baskytarové kombo

Warwick BC 20 - baskytarové kombo

běžná cena:
4 200 Kč

Vaše cena s DPH:
3 190 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
8485

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

baskytarové kombo * 20 W * 8" reproduktor + 2" horna * bassreflex * vstup pro aktivní a pasivní nástroj * podpora 2 nástrojů zároveň * třípásmový ekvalizér * aux vstup 3,5mm * výstup pro sluchátka * váha 9 kg

 

Warwick BC 20 je zástupcem nové řady basových aparátů BC. Disponuje 20 Watty, 8" reproduktorem a 2" vysokofrekvenční hornou, přitom má velmi kompaktní rozměry. Pro svou velikost je ideální pro domácí použití, na cvičení nebo hraní s tišší kapelou. Umožní vám připojit jak aktivní tak pasivní nástroj (nebo 2 nástroje zároveň) a pomocí třípásmového ekvalizéru vám dovolí nastavit velkou škálu zvuků. Při konstrukci byly uplatněny prvky vyspělé elektroniky, jako například obvody třídy A, které dosahují menšího zkreslení signálu. Díky inovativnímu umístění koncového zesilovače na spodní straně bedny produkuje kombo nižší úroveň šumu. Také pasivní chladič, který je umístěn v blízkosti odvodu vzduchu z bassreflexu přispívá k minimalizaci stand-by hluku. Kombo je určeno především pro baskytaru a kontrabas, ale díky širokému kmitočtovému rozsahu je též použitelné pro zesílení všech zdrojů zvuku. Díky aux vstupu můžete cvičit spolu s hudebním podkladem například z mp3 přehrávače, příjemným překvapením je sluchátkový výstup do sterea. Velmi příjemná je též hmotnost pouhých 9 kg, které činí z Warwicku BC 20 dobře přenosného společníka pro každého začínajícího i pokročilého baskytaristu.


 

Specifikace: Warwick BC 20


výkon

20 W

reporoduktory
8" + 2" horna
bassreflex


vstupy
aktivní
pasivní
aux in
podpora zapojení 2 nástrojů zároveň


výstupy
sluchátkový stereo

ovladací prvky
basy, středy, výšky
hlasitost

rozměry
310 x 390 x 370 mm

hmotnost
9 kg

O značce Warwick:

Společnost Warwick je průkopníkem v používání inovací a nejmodernějších technologií při výrobě kytar a strun. Propojuje dohromady časem prověřené řemeslné techniky ruční výroby s nejnovějšími poznatky a mechanizací. Firma Warwick byla založena v roce 1982 a od té doby se stala jedním z nejváženějších výrobců basových strun na světě. V roce 1995 společnost přesídlila své ústředí do města Markneukirchen v Německu, aby zužitkovala místní tradici výroby hudebních nástrojů. S produkty, vyrobenými v Markneukirchenu, se dnes můžete setkat na koncertních pódiích a v orchestrech po celém světě. Výrobky značky Warwick nemají z hlediska kvality ve světě konkurenci.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí 9:30-18:00
úterý     9:30-18:00
středa   9:30-18:00
čtvrtek  9:30-18:00
pátek    9:30-18:00

 

*kromě státních svátků


Infolinka
tel: 721 322 222

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 Testy klávesových
nástrojů najdeš na: 
www.propiano.cz

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
11 zákazníků