Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX VT 100X - hybridní modelingové kombo

VOX VT 100X - hybridní modelingové kombo


Vaše cena s DPH:
10 490 Kč

ks


Katalogové číslo:
10518

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Modeling kombo * max 100 W * Valve Reactor lampový obvod * 99 presetů * Repro 1 x 12"

Hybridní kombo VOX VT 100X disponuje nejnovějším modelingovým systémem, vyvinutým společností VOX, který zaručí perfektní zvukovou reprodukci. Díky VET Technologii kombo produkuje ty nejrealističtější a nejpřesnější zvuky, které na trhu najdete. Další novinkou je Valvetronix lampový preamp, které společně s Bass-reflex designem dodá tónům onu perfektní lampovou hloubku. To celé je zabalené v pevném a bytelném balení, které něco vydrží. Pokud tedy hledáte multižánrové kombo s lampovým zvukem za nízkou cenu, VT 100X bude ideální volba.

 

Technická specifikace - VOX VT 100X

 

Výkon
100W

Modely zesilovačů
Deluxe CL
Tweed 4x10
VOX AC30
Boutique OD
VOX AC30TB
Brit 800
Brit OR MKII
Double Rec
Boutique CL
Brit 1959
Boutique Metal

Reproduktor
12'

Rozměry
600 x 267 x 489 mm

Hmotnost
18,9 kg

Footswitch
Ano (nenachází se v balení)

 

Spousta simulací aparátů a interakce s PC/Mac/iOS/Android
VT 10X disponuje až 11 realistickými simulacemi světoznámých aparátů, vhodných do všech žánrů. Samozřejmostí je také velké množství efektů, které dodají vašemu hraní nový rozměr. Novou funkcí řady VT je také interakce s vaším PC/Mac/iOS/Android zařízením. Díky USB B portu lze připojit například váš mobilní telefon a ovládat tak kombo pomocí něj.

 

Valvetronix a VET technologie
Řada aparátů VT disponuje technologií Valvetronix, jedná se o technologii využití lampového preampu a složitých obvodů pro dosáhnutí perfektního zvuku. VET Technologie zase dodá aparátu přesný zvuk světoznámých zesilovačů.

 

 

O značce VOX
Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60. let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70. letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes. košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí - pátek
9:00-18:30

sobota - neděle
11:00-16:00


 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
47 zákazníků