Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX SDC 33 TB - elektrická kytara

VOX SDC 33 TB - elektrická kytara

běžná cena:
12 230 Kč

Vaše cena s DPH:
10 490 Kč

ks


Katalogové číslo:
8059

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

špičková kvalita za neuvěřitelně nízkou cenu * 2 snímače VOX CoAxe * hliníková kobylka: MaxConnect * ladící mechanika Vox Super Smooth * součástí balení pouzdro Deluxe Gig Bag * barva teaburst

 
Kytara SDC-33 představuje revoluční kombinaci vysoké kvality a až neuvěřitelně nízké ceny. Některými specifiky se velmi podobná nákladnější sérii kytar Virage, a tedy Vám nabídne perfektní intonaci, bohatý a propracovaný zvuk a zvukovou stabilitu. Propracované 3D kontury těla zajišťují skvělou vyváženost a pohodlnou hru, hluboký výřez u spoje krku s tělem umožňuje snadný přístup do vyšších poloh. Značky poloh jsou na hmatníku i po straně krku a ovládání potenciometru snadné a intuitivní. Kytara SDC-33 jistě uspokojí všechny Vaše potřeby, a to za velmi přijatelnou cenu.


VOX SDC 33 TB - technická specifikace:

Krk:
- materiál: mahagon
- hmatník: palisandr
- rozteč na nultém pražci: 43 mm
- počet pražců: 22
- menzura: 638 mm

Tělo:
- materiál: celomasiv jasan

Barva:
- teaburst

Snímače:
- typ: VOX CoAxe (x 2)
- přepínač snímačů: 3-polohový
- přepínač módů snímačů: 3-polohový

Hardware:
- kobylka: MaxConnect™
- ladící mechanika: Vox Super Smooth

Obsah balení:
- SDC-33
- pouzdro Deluxe Gig Bag


O SDC 33:

Kytara SDC-33 Vám nabídne neuvěřitelně nízkou cenu při zachování vysoké kvality. Tato kytara je vybavena toutéž kobylkou jako slavnější a nákladnější kytary Virage, tedy stejně ukotvení, zajišťující perfektní intonaci nezávisle na použitých strunách. Ty jsou vedeny zpoza kobylky, což brání jejich přetržení. Spojení plného kontaktu s lehkou kostrukcí přináší bohatý zvuk se zpívajícími souzvuky. Ladící mechanika VOX Super Smooth zajišťuje zvukovou stabilitu, takže můžete hrát velmi jistě. Kytara SDC-33 je vybavena novými unikátními snímači CoAxe, složenými ze dvou elementů, přičemž každý z nich přináší jedinečný a propracovaný tón. Ovladače hlasitosti i tónu Vám nabídnou pasivní analogový zvukový okruh. Logicky uspořádané potenciometry lze snadno a intuitivně používat i během hry.

Tyto hudební vlastnosti jsou korunovány elegantním designem. Díky propracovaným 3D konturám těla je zajištěn skělý komfort a pohodlná hra, ať už stojíte či sedíte. Hluboký výřez u spoje krku s tělem umožňuje snadný přístup do vyšších poloh. Značky poloh najdete jak na hmatníku, tak po straně krku. Kytaru SDC-33 lze kromě tvaru Double Cutaway (DC) zakoupit i ve tvaru Single Cutaway (SC). Kytara SDC-33 Vám nabídne širokou paletu zvuků a uspokojí všechny Vaše potřeby.


O značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60 let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70 letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
38 zákazníků