Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX SDC 22 WH - elektrická kytara

VOX SDC 22 WH - elektrická kytara

běžná cena:
8 390 Kč

Vaše cena s DPH:
7 991 Kč

ks


Katalogové číslo:
8049

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

solidní kytara za přijatelnou cenu * hliníková kobylka Vox MaxConnect * ladící mechanika Vox * dva two-voice mini humbuckery XLM™ * VOX SBE pro lepší vyváženost * součástí balení pouzdro Deluxe Gig Bag * bílá barva

 
SDC-22 je solidní kytara za velmi slušnou cenu. Tento model se některými specifikami shoduje se špičkovou řadou kytar Virage a sériemi 77, 55 a 33. Kytara SDC-22 je vysoce všestranný nástroj, nějž se skvěle hraje. Prvotřídní kobylka MaxConnect™ nabízí perfektní intonaci a bohatý zvuk, ladící mechanika Vox zajišťuje skvělou stabilitu ladění. Tento model dále disponuje dvěma kompaktními humbuckery XLM™, dvoupolohovým spínačem, třícestným rozpínačem a ovládáním Master Tone a Master Volume. To vše završeno atraktivním designem s perfektním tvarováním, pro bezchybnou vyváženost a komfort při hraní.


VOX SDC 22 WH - technická specifikace:

Krk:
- materiál: mahagon
- spojení: inverzní sedlo (umožňuje pohodlný přístup do vyšších poloh)
- hmatník: palisandr
- radius hmatníku: 300 mm
- vykládání: akrylové body
- nultý pražec: syntetický, samomazací
- tloušťka 1. pražce: 21 mm
- tloušťka 12. pražce: 23 mm
- počet pražců: 22
- typ pražců: střední Jumbo
- menzura: 638 mm

Tělo:
- materiál: mahagon

Barva:
- bílá
    
Snímače:
- typ: XLM two-voice mini humbuckery (x 2)
- rozpínač snímačů: 3-cestný kloubový
- spínač módu snímačů: 2-poziční Master Mode Switch (čistý/sólový zvuk)
- potenciometry: Master Volume, Master Tone

Hardware:
- VOX MaxConnect ™ hliníková kobylka se snadným přístupem ke strunám a širokou intonační paletou
- VOX ladicí mechanika
- VOX SBE pro lepší vyváženost

Obsah balení:
- SDC-22
- pouzdro Deluxe Gig Bag


O SDC 22:
 
SDC-22 by se dala jednoduše charakterizovat jako solidní kytara za cenu více než slušnou. Tento model byl vyroben stejnou výrobní technikou a za pomoci týchž prvotřídních komponentů jako špičková řada VOX Virage a série kytar 77, 55 a 33. SDC-22 v sobě spojuje precizní moderní výrobní postupy s řemeslnou zručností. Plodem tohoto spojení je skvělý a vysoce všestranný nástroj, na nějž se skvěle hraje a zároveň poskytuje široký prostor pro Vaši vlastní invenci.

Kytara SDC-22 je vybavena kobylkou MaxConnect™ s rozšířenými sedly pro perfektní intonaci libovolných použitých strun. Kobylka je celodotyková a lehký, což přispívá k bohatému zvuku s čistými harmonickými tóny. Struny jsou taženy zpoza kobylky, což brání jejich přetržení a umožňuje snadnou výměnu. Stabilita ladění je zajištěna jedinečnou ladící mechanikou Vox, takže budete moci hrát naprosto bez obav. SDC-22 obsahuje dva kompaktní humbuckery XLM™. Pomocí dvoupolohového spínače si můžete vybrat mezi konkrétním kulatým sólovým či otevřenějším akordovým zvukem. Pomocí třícestného rozpínače si můžete zvolit, zda použijete snímače každý zvlášť nebo oba dohromady. Pro individuální úpravu zvuku lze dále použít ovládání Master Volume a Master Tone. Logicky uspořádané ovladače lze snadno a intuitivně používat i během hry.

Tyto skvělé vlastnosti jsou korunovány velmi atraktivním designem. Kytara SDC-22 je tvarově velmi výrazná, lze si vybrat ze čtyř populárních laků. 3D kontury v kombinace se systémem SBE™ zajišťují perfektní vyváženost nástroje, a tedy pohodlné a komfortní hru vestoje i vsedě. Inverzní sedlo s hlubokým výřezem u spoje krku s tělem umožňuje pohodlné hraní vyšších poloh a na palisandrovém hmatníku najdete označení pozic. SDC-22 je vysoce kvalitní kytarou za přijatelnou cenu, která splní všechna Vaše očekávání.


O značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60 let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70 letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
24 zákazníků