Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX MV50 Clean - Kytarový pololampový zesilovač

VOX MV50 Clean - Kytarový pololampový zesilovač

běžná cena:
6 780 Kč

Vaše cena s DPH:
4 890 Kč

ks


Katalogové číslo:
10474

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

NuTube lampa * 50 W * čistý a bohatý zvuk * EQ přepínač s funkcí Deep * analogový obvod

VOX MV50 Clean je lehký a kompaktní pololampový zesilovač disponující analogovým obvodem a unikátní NuTube lampou, která dosahuje plného a dynamického lampového zvuku i při malých rozměrech a napětí. 

K dispozici je atenuátor pro menší hlasitost, dvoupásmový ekvalizér, společně se spínačem, který přidá více spodních frekvencí pro menší reproboxy. Samozřejmostí je také sluchátkový výstup/Line out se simulací reproboxu.

 

Technická specifikace - VOX MV50 Clean

Výkon
50 W

Počet kanálů
1

Impedance
16/8/4 Ohm

Sluchátkový výstup
Ano

Rozměry
135 x 100 x 75 mm

Hmotnost
0,54 Kg

Elektronka
NuTube

Ekvalizér
Treble, Bass, přepínač Flat/Deep

 

VOX MV50 Clean byl vytvořen s cílem dosáhnutí perfektního čistého zvuku, který bude mít charakteristickou lampovou barvu a dynamiku. To se mu skvěle daří, díky revoluční technologii NuTube, která vás ohromí!

 

Technologie NuTube pracuje jako standartní triodová lampa, stejně jako tradiční lampy generuje charakteristickou barvu a přesahy, ovšem díky jedinečné technologii to vše zvládá v extrémně malých rozměrech.

 

 

O značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60. let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70. letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
3 zákazníků