Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX Flat 4 Boost

VOX Flat 4 Boost

běžná cena:
2 744 Kč

Vaše cena s DPH:
1 899 Kč

ks


Katalogové číslo:
9352

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

univerzální širokopásmový booster * Hi-Volt technologie * lampa ECC83/12AX7.

Špičkový booster pedál plně využívající veškerých možností a předností zapojení elektronky typu 12AX7 a technologie Hi-Volt. Díky unikátnímu systému dokáže lampa osazující tento efekt pracovat pod napětím úctyhodných 200V a tím vybudit zvuk Vaší hry na úroveň, která byla ještě nedávno dostupná pouze prostřednictvím velkých a drahých lampových aparátů.technická specifikace
kytarový podlahový efekt
typ: Booster
elektronka: ECC83 / 12AX7
ovládání: Gain, Low, High, Vol
přepínač Mid Boost
True Bypass
odběr proudu: 240 mA
napájení: 9 V (6x AA baterie / 9V baterie / adaptér)
rozměry: 87 x 132 x 63 mm
váha: 420 g


o efektu VOX Flat 4 Boost

Základní filozofie rodiny Tone Garage, do níž patří mimo jiné i Flat4Boost, je vcelku prostá - snaha o jedinečně nabuzený tón při současném zachování čistoty kytarového zvuku. Pečlivě vybrané koponenty se snoubí s analogovým obvodem a lampou s unikátní High Volt technologií. To vše je obsaženo v bytelném alu šasi, které vydrží sešlápnutí i těch nejzapálenějších sólových kytaristů.

Tento konkrétní model lze využít nejenom pro komplexní zvýraznění celého spektra pomocí funkce boost, ale i pro samostatné "nakopnutí" výšek či středů. Při zvýšení gainu se navíc aktivuje funkce low-cut, což věrně simuluje funkci klasického lampového OD. Přepínač Mid Boost umožňuje zesílit středy -  používá pasivního ekvalizéru Baxandall, která umožňuje dané frekvenční pásmo zesílit i zeslabit.

Ačkoliv jsou všechny efekty rodiny Garagetone univerzálně využitelné, je každý z nich profilovaný trošku jiným směrem, aby rodina pokryla nároky kytaristů napříč všemi hudebními žánry. Flat 4 Boost využijí nejvíce hráči blues a melodického rocku, kteří prahnou po teplém, výrazném a flexibilním zvuku.o značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60 let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70 letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
27 zákazníků