Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX AC4TV

VOX AC4TV

běžná cena:
7 946 Kč

Vaše cena s DPH:
7 790 Kč

ks


Katalogové číslo:
9362

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Modern Classic 4 W kombo * tři režimy výkonu * 4, 1, a ¼ W * Repro 10" Celestion VX10 custom

Přírůstek do nové rodiny Modern Classic výrobce VOX, která spojuje do nedávné doby nespojitelné - plnohodnotný lampový aparát s příznivou cenou. Lehké a snadno přenosné kombo AC4TV zaujme v první řadě svým charakteristickým vzhledem, který rodinu VOX zkrátka nezapře, v řadě druhé nekompromisním zvukem, ze kterého přímo sálá atmosféra šedesátých a sedmdesátých let.

 

technická specifikace

potenciometry
tón
hlasitost
OP Level - výstup (4,1 a ¼ Watt)

vstupy / výstupy
vstup jack
výstup jack (obojí ¼')

výkon
4 Watt
16 ohm

reproduktor
1 x 10" 16 ΩCelestion VX10

lampy
1 x EL84
1 x 12AX7

rozměry
35 x 21,5 x 37,5 cm
váha 10 kg

příslušenství
síťový kabel

 

Jednoduché kompaktní kytarové ozvučení, které se hrdě hlásí k odkazu svého výrobce. Malá komba se mohou zdát být určena pro malé hudebníky, ale AC4TV může bez ostychu konkurovat i aparaturám, které ho svými rozměry několikanásobně převyšují. Jakmile totiž dojde na zvuk, poznáte, že na velikosti opravdu nezáleží!

Výzvou, se kterou se malé a středně velké lampy tradičně potýkají, je snaha o zachování kvality lampového zvuku a jeho charakteristických vlastností i při snížení hlasitosti projevu. Řešení je v tomto případě elegantní a efektivní - vestavěný dělič napětí totiž disponuje výstupem 4, 1 a 0,25 W.  Pokud chcete hrát v bytových prostorech či na místech, kde se neächázejí hudbě méně naklonění jedinci, jednoduše přepnete napětí na nižší hodnotu barva jednoho každého tónu zůstane zachována.

Perličkou je pak možnost připojení reproboxu (impedance 16 Ohmů). Tato nenápadná vlastnost totiž ještě umocňuje univerzlnost aparátu jako takového a činí z něj ideálního prostředníky Vašich hudebních projevů - doma, ve zkušebně i na pódiu.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
39 zákazníků