Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX AC30HW2

VOX AC30HW2

běžná cena:
48 440 Kč

Vaše cena s DPH:
36 390 Kč

ks


Katalogové číslo:
9356

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

ručně pájené celolampové kombo * 30W * 2 kanály * repro 2 x 12" Celestion Greenback

Ručně vyráběný aparát, který přináší to nejlepší, co momentálně značka VOX nabízí. I přes svůj vintage vzhled se nejedná pouze o oprášení staršího modelu, ale o komplexní prezentaci nejvýznamnějších úspěchů společnosti VOX za posledních padesát let, nahuštěnou v nekompromisním lampovém aparátu.


technická specifikace

kanály
2 kanály
každý s 2 vstupy
s 6dB posunem

výkon
30W
přepínatelně 15W

reproduktor
2x 12“ Celestion
G12M Green Back

lampy
preampové lampy: 3x 12AX7 (ECC83), 1x GZ34
výkonové lampy: 4x EL84

ovládání
1. kanál – Volume
2. kanál – Volume, Bass, Treble; Tone Cut, Master (bypassovatelné)

přepínače
1. kanál – Bright
2. kanál – Hot / Cool

rozměry
705 x 260 x 550 mm
32 kg

VOX AC 30 HW 2 patří mezi středně velké modely rodiny HandWired - ručně pájených celolampových komb. Výkon 30 W, jímž navzdory kompaktním rozměrům kombo disponuje, uspokojí i profesionální muzikanty, kteří baží po aparátu schopném ozvučit klub libovolné velikosti. Pro domácí hraní a trénování slouží možnost přepnutí z pentody na triodu, čímž se výkon komba sníží na polovinu.

Zvuková reprodukce je zajištěna dvěma dvanáctipalcovými Celestion G12M Green Back reproduktory, což zaručuje hutný, syrový projev a typický voxácký tón. Ovládací rozhraní je pak děleno na čtyři části. První část obsahuje pouze On / Off spínač aparátu a přepínač mezi pentodou a triodou. V další se nachází sekce prvního kanálu - tento kanál má dva vstupy, mezi nimiž je tradiční 6 decibelový rozdíl. Je zde umístěn ovladač hlasitosti a přepínač Bright. Druhý kanál je klasický Top Boost známý z aparátů Vox AC. Rovněž zde najdeme vstupy s 6 decibelovým posunem, ovladače hlasitosti, basů a výšek a přepínač Hot / Cool.

Nechybí ani tlačítko tone cut, kdysi jediná možnost ekvalizace Vaší hry, které slouží k oříznutí výšek. Aparát VOX AC30HW2 je celkově velmi zajímavou a povedenou volbou - kombinuje naprostou technologickou špičku firmy VOX s nezaměnitelným 60´s zvukem klasických aparátů. Oldschool v novém kabátě s pěěknou řádkou funkcí navrch - to stojí za vyzkoušení!
 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
15 zákazníků