Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX AC15C1

VOX AC15C1

běžná cena:
19 676 Kč

Vaše cena s DPH:
19 290 Kč

ks


Katalogové číslo:
9359

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Celolampové kombo * 15 W * Normal & Top Boost kanál * Repro 12" Celestion G12M Greenback

 

Inovace modelové řady AC výrobce VOX, jejíž zvuk se stal charakteristickým pro celou značku a udával tempo rockové i britpopové hudby v průběhu šedesátých a sedmdesátých let. VOX AC15C1 nabízí svým uživatelům nekompromisní, šťavnatý zvuk, obohacený o Top Boos kanál, abyste ze své hry mohli dostat skutečně maximum. To vše je prezentováno ve stylovém, typicky VOXáckém provedení, které i méně zkušené oko hudebníka pozná na první pohled.


technická specifikace

výkon
15 W

repro
1x 12 "
Celestion G12M Greenback

lampy
preampové lampy: 3x 12AX7 (ECC83)
výkonové lampy: 2x EL84

kanály
2
Top Boost kanál

ovládání
Master Volume
Treble
Middle
Bass
Reverb Mix
Tremolo Speed
Tremolo Depth

funkce
Tremolo
Reverb
výstupy
externí reprobox

rozměry
602 x 265 x 456 mm
21.6 kgo kombu VOX AC15C1

VOX coby výrobce hudebních doplňků asi není třeba představovat - zesilovače, komba a další kytarové aparáty proslulé britského firmy zdobí koncertní pódia už více než půl století. Postup vývojářů VOX je přitom stále stejný - berou své největší úspěchy a dávají jim moderní kabát a celou řadu funkcí navíc.

 Obnovená Custom série legendárních komb VOX nabízí hráčům hned dva využitelné kanály. Oba mají přitom kontrolovatelné volume, u kanálu Top Boost pak navíc můžete nastavit i úroveň výšek a basů. Zdvojení kanálů má přitom jeden jednoduchý účel - umožnit Vám vybrat si takový zvuk, který bude plně vyhovovat Vašim potřebám. Oba tyto kanály jsou přitom napojeny na funkci Tone Cut - tolik charakteristickou pro aparárty šedesátých a sedmdesátých let.

I přes obrovskou univerzálnost a flexibilitu zůstává používání komba zcela intuitivní a nedělá problém ani kytaristům-nováčkům. Hned vedle obou vstupů totiž nalezneme všechny dostupné ovládací prvky - Master, tremolo, reverb a knoby pro oba kanály. Levou stranu ovládacího panelu pak osazují spínače On/Off a možnost přepnutí do Stand-By módu. Výkon patnácti wattů v kombinaci se špičkovými lampami spolehlivě utáhne zkušebnu i menší pódia, pro ozvučení rozlehlých koncertních hal či monstrózních open-air festivalů pak poslouží možnost připojení externího reproboxu, přičemž můžete přepínat mezi impedancemi 8 a 16 Ohmů).

Výrobky hrdě nesoucí značku VOX se vždy mohou chlubit špičkovou kvalitou, precizním zpracováním a nekompromisním zvukem. Ani VOX AC 15 C1 z této řady nevystupuje - v kompaktním provedení získáte klasiku ve svěžím kabátě, která Vás jen tak nepřestane bavit.
o značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60 let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70 letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí 9:30-18:00
úterý     9:30-18:00
středa   9:30-18:00
čtvrtek  9:30-18:00
pátek    9:30-18:00

 

*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

Po telefonu jsem se radila s velice milým pánem a kvůli objednávce mi ještě volal pro upřesnění .

Měla jsem pocit, že je zákazník opravdu zajímá. Moc děkuji

 

Jana, Heuréka

 

(Červen 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
23 zákazníků