Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VOX AC 15 C1 PL - lampové kombo (limitovaná edice)

VOX AC 15 C1 PL - lampové kombo (limitovaná edice)

běžná cena:
18 350 Kč

Vaše cena s DPH:
17 990 Kč

ks


Katalogové číslo:
9998

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Celolampové kombo * 15 W * Normal & Top Boost kanál * Repro 12" Celestion G12M Greenback * barva Purple

 

Inovace modelové řady AC výrobce VOX, jejíž zvuk se stal charakteristickým pro celou značku a udával tempo rockové i britpopové hudby v průběhu šedesátých a sedmdesátých let. VOX AC 15 C1 nabízí svým uživatelům nekompromisní, šťavnatý zvuk, obohacený o Top Boost kanál, abyste ze své hry mohli dostat skutečně maximum. To vše je provedeno ve stylovém, typicky VOXáckém provedení, které i méně zkušené oko hudebníka pozná na první pohled.


Technická specifikace: VOX AC 15 C1

barevné provedení
purple

výkon
15 W

reproduktor
1x 12"
Celestion G12M Greenback

lampy
preampové lampy 3x 12AX7 (ECC83)
výkonové lampy 2x EL84

kanály
2
Top Boost kanál

ovládání
Master Volume
Treble
Middle
Bass
Reverb Mix
Tremolo Speed
Tremolo Depth

funkce
Tremolo
Reverb

výstupy
externí reprobox

rozměry
602 x 265 x 456 mm

hmotnost
21.6 kgo kombu VOX AC15 C1

VOX coby výrobce hudebních doplňků asi není třeba představovat - zesilovače, komba a další kytarové aparáty proslulé britského firmy zdobí koncertní pódia už více než půl století. Postup vývojářů VOX je přitom stále stejný - berou své největší úspěchy a dávají jim moderní kabát a celou řadu funkcí navíc.

Obnovená Custom série legendárních komb VOX nabízí hráčům hned dva využitelné kanály. Oba mají přitom kontrolovatelné volume, u kanálu Top Boost pak navíc můžete nastavit i úroveň výšek a basů. Zdvojení kanálů má přitom jeden jednoduchý účel - umožnit Vám vybrat si takový zvuk, který bude plně vyhovovat Vašim potřebám. Oba tyto kanály jsou přitom napojeny na funkci Tone Cut - tolik charakteristickou pro aparáty šedesátých a sedmdesátých let.

I přes obrovskou univerzálnost a flexibilitu zůstává používání komba zcela intuitivní a nedělá problém ani kytaristům-nováčkům. Hned vedle obou vstupů totiž nalezneme všechny dostupné ovládací prvky - Master, Tremolo, Reverb a knoby pro oba kanály. Levou stranu ovládacího panelu pak obsazují spínače On/Off a možnost přepnutí do Stand-By módu. Výkon patnácti wattů v kombinaci se špičkovými lampami spolehlivě utáhne zkušebnu i menší pódia, pro ozvučení rozlehlých koncertních hal či monstrózních open-air festivalů pak poslouží možnost připojení externího reproboxu, přičemž můžete přepínat mezi impedancemi 8 a 16 Ohmů).

Výrobky hrdě nesoucí značku VOX se vždy mohou chlubit špičkovou kvalitou, precizním zpracováním a nekompromisním zvukem. Ani VOX AC 15 C1 z této řady nevystupuje - v kompaktním provedení získáte klasiku ve svěžím kabátě, která Vás jen tak nepřestane bavit.O značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60. let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70. letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
20 zákazníků