Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Viscount Chorum 40 - chrámové varhany

Viscount Chorum 40 - chrámové varhany

běžná cena:
139 700 Kč

Vaše cena s DPH:
136 990 Kč

ks


Katalogové číslo:
11390

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

chrámové varhany * 2 manuály * 31 klasických zvuků + 3 orchestrální * transpozice -6/+5 půltónů * pedály s rovný rozložením * 30 tónový pedál * zamčení heslem * zesilovače 2x 60W + 100W * v ceně pedál a lavice

Chorum 40 vybavený 2 manuály, 31 hlasy a praktickým stoptab aranžmá poskytuje zážitek z nejnovější technologie vzorkování zvuku. Skvělý zvuk a estetika starého nástroje z Viscount varhan dělají znamenitý nástroj za zajímavé peníze. 

 

Uživatelské rozhraní je navrženo pro ergonomické ovládání s displejem, přepínači a tlačítky, tak aby se uživatel rychle dostal k požadovaným změnám v nastavení. Můžete také využít paměťových registrů pro uložení a rychlé vyvolání často používaných úprav zvuku.

 

Klaviatura

Vysoce kvalitní klaviatura "Tracker Action" s 2x 61 klávesami je vyrobena s důrazem na správný pocit ze hry jako na reálné varhany. Při používání MIDI a orchestrálních zvuků klávesy začnou reagovat i na dynamiku úhozu. Díky tomu máte větší možnosti vyjádření své interpretace skladeb. 

 

Pedály

Standardní dodávka je s rovnými pedály se 30 tóny, nicméně si můžete připlatit pedály s konkávním tvarem. Celý seznam možných pedálů najdete na stránkách Viscount.

 

Skříň je čistá italská práce

Dřevěná konzole Chorum 40 je vybavena roletou pro zakrytí kláves se zámečkem, stojánkem na noty a stejnobarevnou lavičkou. Vyrábí se ve dvou barevných provedeních světlý a tmavý dub. Model Chorum S40 je bez rolety.

 

ARTEM Sampling Technology

Celá řada Chorum využívá systému Artem - pokročilé vzorkovací a modelovací technologie, která produkuje věrný realistický zvuk píšťalových varhan. Generátor zvuku ve varhanech díky výzkumu společnosti Viscount dodává Chorum varhanům velmi věrný autentický zvuk tradičních varhan.

 

Chorum 40 je vybaven 142 stopami vzorků nástrojů naaranžovaných ve 4 bankách, každá z nich je v 31 unikátních zvukových setech. Díky této databázi si můžete vybrat mezi Barokním stylem, Severním německým barokním, romantickým a symfonickým. Můžete snadno vybrat styl podle vašich preferencí a upravit jej podle prostředí. Na výběr je z 8 typů reverbů - které dokreslí dozvuk jako v kostele nebo v sále atp.

 

 

specifikace

zvuky

standardní dispozice

Pedal: Principalbass16’, Subbass 16’, Octavbass 8’, Gedacktbass 8’, Choralbass 4’, Gedacktbass 8’, Posaune 16’, Trompete 8’, Klarine 4’, Coupler I/P, Coupler II/P,

Manual I: Bourdon 16’, Principal 8’, Rohrflöte 8’, Viola 8’, Octave 4’, Spitzflöte 4’, Superoctave 2’

Mixtur IV, Kornett III, Trompete 8’, Krummhorn 8, Tremulant, Coupler II/P, 
Manual II: Gedackt 8’, Gamba 8’, Vox Celeste 8’, Principal 4’, Blockflöte 4’, Nasard 2 2/3’, Waldflöte 2’, Terz 1 3/5’, Scharff III, Fagott 16’, Trompette Harmonic 8’, Oboe 8’, Tremulant

 

4 styly: Barokní,  Severní německý barokní, Romantický, Symfonický

17 historických temperamentů

reverb 8 typů 

2 nezávislé tremulanty

2 x 7 pásmový ekvalizér na externí výstupy

 

Fyzikální specifikace

 

rozměry včetně pedálů a stoličky: 126 x 133 x 113 cm

hmotnost 115 kg

 

O značce Viscount

V roce 1969 Marcello Galanti založil společnost Viscount S.p.A., která konstruuje a vyrábí digitální chrámové varhany VISCOUNT. Tato společnost navazuje na hudební tradici rodu Galanti, kteří v oblasti Romagna, v italské vesničce Mondaino, začali vyrábět své první akordeony již na konci 19. století. Firma díky spojení vysoce kvalifikovaných techniků a se schopným managementem dokáže uspokojit obrovské množství hudebníků po celém světě. Aktuálně kromě varhan firma Viscount produkuje i digitální piana, jazzové varhany a profesionální ozvučení pod značkou Verse.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků