Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Viscount Chorale 3 - chrámové varhany světlý dub

Viscount Chorale 3 - chrámové varhany světlý dub

běžná cena:
199 500 Kč

Vaše cena s DPH:
116 390 Kč

ks


Katalogové číslo:
11386

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

chrámové varhany * 2 x 61 kláves * bez rolety * 38 stop * 2 manuály * 30 tónový pedál * 170 rejstříků * 6 všeobecných kombinací * 8 paměťových bank * displej * 8x dozvuk * zesilovač 3x 70W *  v ceně pedál a lavice * AGE SAMPLING TECHNOLOGY *

Chorale 3 jsou varhany v kompaktnějším moderním designu, který skvěle padnou téměř do všech prostředí. Nástroj je vybaven dvěma manuály s klávesami "Tracker Action" a pedálovým setem. K dispozici má přes 38 registrů a 170 unikátních zvuků (nástrojů), 6 varhanních stylů, vše navolíte pomocí škovného grafického displeje.

 

Ke hře můžete využít široký výběr varhan a orchestrálních nástrojů, které můžete kombinovat a uložit tyto kombinace do 48 paměťových budněk a snadno je vyvoláte, když budou potřeba. 

 

Nástroj vám dovolí upravit zvuk, tak aby autenticky dokreslil ozvěnou zvuk podle prostorů různých velikostí, od malých kostelů, až po velké katedrály. Tato vlastnost je podpořena laboratorním zkoumání a vyvinutím technologie společnisto Viscount pro produkci autentického zvuku a chování - výrazu varhaních píšťal.

 

Interface
Tlačítka, voliče, táhla a displej Vám dávají kompletní kontrolu nad nástrojem. Veškeré ovládací prvky jsou důmyslně rozmístěné, tak by muzikant mohl rychle navolit nastavení přesně podle svých představ. Displej, který je velmi důležitý pro ovládání nástroje, je umístěn stranou, tak aby nerušil dojem z dřevěného nástroje.

 

Klaviatura
Klaviatura ve stylu "Tracker Touch" s vyjímečně dobrou odezvou.

Na varhanech klasického stylu je velmi důležitá i klaviatura, výrobce se ujal tohoto úkolu svědomitě a vybírá pečlivě ty nejlepší komponenty. Mechanika kláves dává uživateli dojem skutečné odezvy kláves varhan, se správnou rychlostí a pohybem jednotlivých kláves. Zároveň dávají důraz na odezvu, aby prodleva mezi stisknutím kláves a zazněním píšťaly byla co nejvěrnější. 

 

Zesílení
Flexibilní a věrný systém zesílení zvuku.

Vestavěné ozvučení s vyváženým a silným zvukem produkuje velmi dobrý dojem - zatímco Vám umožňuje ekvalizaci a modifikace zvuku podle vašich preferencí. Zároveň můžete výstup upravit podle charakteristiky prostředí, ve kterém je nástroj umístěn.

 

specifikace

zvuky

MANUAL I: Prinzipal 16’, Prinzipal 8’, Rohrflöte 8’, Viola 8’, Oktave 4’, Spitzflöte 4’, Quinte 2 2/3’, Oktave 2’, Kornett 3 f., Mixtur 4 f., Trompete 16’, Trompete 8’, Vox Humana 8’

MANUAL II: Bourdon 16’, Prinzipal 8’, Bourdon 8’, Gamba 8’, Vox Celeste 8’, Oktave 4’, Rohrflöte 4’, Quintflöte 2 2/3’, Waldflöte 2’, Terz 1 3/5’, Scharf 3 f., Fagott 16’, Oboe 8’, Clarion 4’

PEDAL: Contra Violon 32’, Prinzipal 16’, Subbass 16’, Violon 16’, Oktavbass 8’ Gedackt 8’, Choralbass 4’, Mixtur 4 f., Posaune 16’, Trompete 8’, Klarine 4’

temperament: Equal - Kirnberger - Werckmeister . Pythagorean - Meantone - Vallotti

 

efekty

reverb 8 typů

5pásmový ekvalizér

transpozice +5/-6

 

další vlastnosti

zesilovače 3 x 70 W

reproduktory 2x tweeter + 2x mid-range speakers + 1x subwoofer

 

výstupy

MIDI OUT,Thru

sluchátkový výstup

Line out

Double Stereo Line Out

 

vstupy

AUX IN

MIDI IN

 

fyzikální specifikace

rozměry s pedálem 126 x 119 x 97 cm

hmotnost 120 Kg

 

O spoleřnosti Viscount

V roce 1969 Marcello Galanti založil společnost Viscount S.p.A., která konstruuje a vyrábí digitální chrámové varhany VISCOUNT. Tato společnost navazuje na hudební tradici rodu Galanti, kteří v oblasti Romagna, v italské vesničce Mondaino, začali vyrábět své první akordeony již na konci 19. století. Firma díky spojení vysoce kvalifikovaných techniků a se schopným managementem dokáže uspokojit obrovské množství hudebníků po celém světě. Aktuálně kromě varhan firma Viscount produkuje i digitální piana, jazzové varhany a profesionální ozvučení pod značkou Verse.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí - pátek
9:00-18:00

sobota
10:00 - 14:00

 

*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

Po telefonu jsem se radila s velice milým pánem a kvůli objednávce mi ještě volal pro upřesnění .

Měla jsem pocit, že je zákazník opravdu zajímá. Moc děkuji

 

Jana, Heuréka

 

(Červen 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
14 zákazníků