Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
VGS RCB 570 - baskytarový set black

VGS RCB 570 - baskytarový set black

běžná cena:
5 557 Kč

Vaše cena s DPH:
4 590 Kč

ks


Katalogové číslo:
8994

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

baskytarový set * kombo * kabel * gigbag * trsátka * ladička

Součástí balení je vše, co by mohl začínající baskytaristapři svě hře potřebovat. basa v moderním tvaru a stylovém černém provedení jistě nadchne nejednoho začínajícího umělce. Kombo ZAR B15-SE je osazeno osmipalcovým reproduktorem a s výkonem patnáct wattů bohatě stačí na domácí cvičení, ať už do sluchátek, nebo nahlas. 

Součástí balení je i ladička, kterou se svým nástrojem propojíte pomocí klasického 6,3mm jack kabelu - také součástí balení. Pokud by kabel zrovna nebyl po ruce, disponuje ladička i zabudovaným mikrofonem. Další prvky setu jsou pak kytarový popruh, balení strun Fire & Stone, obal a tři trsátka. Zkrátka vše, co začínající muzikant v průběhu svých prvních basáckých krůčků může potřebovat. 

 


technická specifikace
baskytara VGS RCB 570
kombo ZAR B15-SE
ladička se zabudovaným mikrofonem
6,3mm kabel
tři trsátka
gigbag
struny Fire & Stone

 

o značce Gewa
GEWA byla založena v roce 1925 ve Vogtlad-hudebním kraji Adorfu panem Georgem Waltherem. Od té doby se dostává neustálému zlepšování produktů a služeb, jakož i orientace na požadavky našich zákazníků největších priorit. Tento základ se již razil i v 50-tých letech, kdy byla společnost podmíněně pro následek války přeložena do Mittenwaldu/Bayern. Protože společnost zavazovala tradice a pevné sídlo, tak se po obratu, v listopadu roku 1989 vydala ve prospěch založení velikého, evropského centrálního skladu zpět do kraje Vogtland. Proces sloučení všech provozních dílčích oblastí byl dokončen v červnu 2010.
Dnes má GEWA krom zemí, kde má odbyt i zastoupení dceřiných společností i převládající podíly v asijských zemých ve společnostech pro výrobu hudebních nástrojůkošík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
13 zákazníků