Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Shure SM 57 LCE - nástrojový mikrofon

Shure SM 57 LCE - nástrojový mikrofon


Vaše cena s DPH:
2 650 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
259

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

dynamický * rozsah 40 Hz - 15 kHz * 150 Ohmů * XLR * hmotnost 284 g * součástí balení je držák na stojan

Shure SM 57 LCE - nástrojový mikrofon

Legendární mikrofon Shure SM57 je vyjímečný svou kvalitou s profesní nízkou impedancí. Tento mikrofon je tak proslulý, že je používán na pult samotného prezidenta Spojených států. A také sám velikán John Petrucci ho používá při svých vystoupeních. Kategorie SM nám napovídá, že se nejedná o obyčejný mikrofon, ale nýbrž o profesionální  (SM znamená studiový mikrofon). Tímto mikrofonem se dá zachytit čistý, světlý zvuk s tvarovanou frekvenční charakteristikou. SM je ideální pro živé ozvučení a nahrávání. Má extrémně efektivní kardioidní vyzvednutí, které izoluje hlavní zdroj zvuku a zároveň minimalizuje hluk v pozadí. Je vynikající pro nahrávání bicích, kytary a dřevěných dechových nástrojů ve studiu.

Tato varianta je populární volbou díky své robustní konstrukci. Často se používá na nástrojích, které produkují vysoké hladiny akustického tlaku, jako je například bubínek a jiné perkusní nástroje, elektrická kytara zesilovač, a dokonce i zpěv. Phil Collins běžně tento typ používal jako svůj hlavní zpěvový mikrofon při živých koncertních turné. Na trh byl uveden v roce 1965 od té doby zůstává jedním z nejprodávanějších mikrofonu na světě. Součástí baleni je držák na stojany. Samotný mikrofon váží pouhých 284g.

 
Technická specifikace (SM57LCE):

- konstrukce: dynamická
- směrová charakteristika: kardioida
- frekvenční rozsah: 40 Hz - 15 kHz
- citlivost: -56,0 dBV/Pa (1.6 mV)
- impedance: 150 Ohmů
- konektor: XLR
- materiál: kov
- hmotnost: 0,284 kg


Obsah balení:

- mikrofon Shure SM57-LCE
- držák na stojan


O značce Shure:

Společnost Shure Radio Company byla založena Sidney N. Shurem v roce 1925 v centru Chicaga a o 7 let později začíná s výrobou vlastních mikrofonů karbonovým modelem 33N. V roce 1939 se zrodil předchůdce legendárního mikrofonu 55H, jehož inovovanou a zmenšenou formu proslavil Elvis Presley. Dalším milníkem je rok 1965, kdy je na trh uveden typ SM57, dynamický mikrofon, který se díky svému čistému a přirozenému zvuku stává nejoblíbenějším nástrojovým a také tzv. prezidentským mikrofonem. Je tu zlomový bod, přirovnatelný snad jen k uvedení kytary Gibson Les Paul na trh. V roce 1966 představuje Shure vokální dynamický mikrofon SM58, odolný, s excelentní zvukovou kvalitou, díky které se stal nejpopulárnějším a nejrozšířenějším mikrofonem pro pódiové hraní. Své prvenství si mikrofon SM58 drží do dneška. První kondenzátorový mikrofon, který spojuje studiové zvukové prvky a odolnost potřebnou pro pódiové hraní se v podobě SM81 objevuje v roce 1978. V našem revolučním roce 1989 Shure uvádí na trh řadu BETA s mikrofony BETA58 a BETA57. Se svou superkardiodní charakteristikou a vysokou výstupní úrovní poskytují na koncertních pódiích zcela nový zvukový přenos bez zpětné vazby. V 90. roce Shure vstupuje se sérií L na pole bezdrátových technologií, v roce 1997 svým PSM600 dominuje v rychle rostoucí oblasti in-ear monitoringu. Rok 1999 přináší uznávanou studiovou stálici KSM32. V posledních letech se firma soustřeďuje jak na rozvoj bezdrátových mikrofonních systémů (UHF-R) a zdokonalení kondenzátorových pódiových mikrofonů (KSM9), tak na instalační mikrofony a příslušenství. V popředí zájmu je i přenos zkušeností z in-ear technologie do oblasti dokonalého uživatelského poslechu vznikají sluchátka E500 Sound Isolating a široká řada SE. Samozřejmě ale nezapomíná na své léty osvědčené a díky rozvoji DJ´ingu znovu velmi žádané jehly a přenosky do gramofonů.


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
NOVĚ OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
*28.-29.10. zavřeno

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
23 zákazníků