Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
ROLAND LX 705 DR

ROLAND LX 705 DR


Vaše cena s DPH:
46 670 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
11345

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

10 let záruka * Rosewood / Palisandr * kladívková mechanika * PHA-50 * Escapement * polyfonie pro piano neomezena - ostatní nástroje 256 * nástrojů 324 * bluetooth * nahrávání MIDI i WAV * master tuner * PureAcoustic Piano Modelling * PureAcoustic Ambience technology * USB to HOST * USB to DEVICE


Za špičkový zvuk akustického grand piana, který si můžete vychutnávat doma, už nemusíte platit astronomické částky. Stačí si pořídit Roland LX705. Nejnáročnější pianisté možná sáhnou po vlajkové lodi LX708 nebo střední střídě LX706. Hudebníci, pro které je důležitý poměr cena/výkon, budou ale potěšeni modelem LX705, který je stejně jako dražší modely vybaven mnoha špičkovými funkcemi. Kompaktní konstrukce série LX700 ukrývá množství autentických zvuků piana i jiných nástrojů, prostorové efekty, cvičební funkcepřipojení Bluetooth a skvěle responzivní klaviaturu PHA-50, po které budou vaše prsty radostí létat. Díky systému čtyř reproduktorů vám i tento základní model série LX700 poskytne opravdu výjimečný zvuk.


specifikace
typ
digitální piano

klaviatura
88 kláves
PHA-50 s escapementem
materiál dřevo + plast - (Ebony/Ivory Feel - imitace slonoviny a ebenu)
100 typů citlivosti kláves + fixní 
10 typů kladívkové responzivity 

počet zvuků
324

polyfonie
piano: neomezená
ostatní zvuky: 256

efekt ambience
6 typů
11 úrovní hloubky

další funkce
metronom
přeladění: 415.3 – 466.2 Hz (po 0,1 Hz krocích)
10 typů ladění
dual, split
TwinPiano
transpozice (po půltónech)
piano designer

reproduktory
2 x (12 x 2,5 cm)
2 x (2 x 2,5 cm)

výkon ozvučení
60W

konektivita
3,5mm Jack (AUX in)
2 x 6,3mm Jack (OUTPUT)
USB A (USB to Device)
USB B (USB to Host)
3,5mm Jack (sluchátka)
6,3mm Jack (sluchátka)
Bluetooth

verze Bluetooth
3.0 (Audio)
4.0 (MIDI)

rozměry
1383 x 1083 x 468 mm

hmotnost
74,6 kg

barva
dark rosewood


O značce Roland
Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk. 18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem.Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů. Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii
 

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků